2733
2739
عنوان

چه بازی هایی بچه هاتون تو خونه......

105 بازدید | 11 پست

میشه لطفا بازی هایی که بچه هاتون تو خونه بازی می کنن؛ رو بگین.

خودتون چه بازی هایی باهاشون می کنید.

ممنون♥♡♥♡♥♡♥♡♥

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توپ بازی استخر توپ داره و بازی میکنه تاب سوار میشه ماشینو موتور داره ک سوار میشه با باباش خونه بازی میکنن مهمون بازی اینا با هم والیبال و توپ قل دادن بازی میکنیم قایم موشک دالی بازی وسایل دکتری داره دکتر بازی باهم اهنگ میزاریمو میرقصیم اونم با مسخره بازی اونم میشه براش ی بازی باز اگه یادم اومد میگم

محکم بشین دلم این دور اخره
2728

من یه تاپیک دارم،خانم ها نظرات خوبی گذاشتند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
توپ بازی استخر توپ داره و بازی میکنه تاب سوار میشه ماشینو موتور داره ک سوار میشه با باباش خونه بازی ...

ممنون♥♥♥

خدا حفظش کنه.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

دخترم یک سال و سه ماهشه 

توپ بازی 

دنبال بازی

میخوابه رو پتو منم پتو رو رو زمین میکشم دور تا دور خونه 😂یا میشینه تو یه سطل من سطلو میکشم 

با حلقه هاش بازی میکنیم

عروسک بازی

تلفن بازی مثلا من الکی بهش زنگ میزنمو اونم گوشی رو میگیره دم گوشش باهم حرف میزنیم البته زیاد بلد نیست حرف بزنه کلمات نامفهوم میگه و میخندیم مهم اینه ب منظور جواب دادن ب من این کلمات و ب زبون میاره

ورزش میکنم تو خونه از سرو کولم بالا میره میپره رو شکمم بغلم میکنه و میخنده منم قلقلکش میدم

خوردنم برامون تفریح و بازیه

دیگه اینکه کابینتارو میریزه من جم میکنم اون میریزه من میزارم سرجاش هی اون میریزه من میذارم سرجاش کلی میخنده هربار انگار براش جذابه

حمومم با آب و کف و شامپو و اینا بازی میکنیم

و هر روز کلی میرقصه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
من یه تاپیک دارم،خانم ها نظرات خوبی گذاشتند.

ممنون؛ حتما میرم میخونم♥

2740
دخترم یک سال و سه ماهشه  توپ بازی  دنبال بازی میخوابه رو پتو منم پتو رو رو زمین میکشم د ...

خیلی عالین، خداحفظش کنه♥♥♥

ممنون♥

بازی های فکری خیلی دوست داره بچم

♥♥♥خدا حفظش کنه