2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برنامه ریزی کن 

ماهی یکبار با رفقا برین پاساژ گردی پارک 

جمعه ها برین خانوادگی گردش ناهارتون بیرون بخورین

شبها گاهی تنهایی برو پیاده روی 

در ماه یکشب برو کافه با هر کی شد نشد تنهایی یه لاته بخور ۱۰۰ تومن 

شهربازی سرپوشیده اگه دارین برو 

فیلم دانلود کن سریال شبها ببین 

خونه فک فامیل برو شب نشینی 

چاره چیه همه همینیم 

من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

منم سه چهارسال پیش تو ی شرکتی کار میکردم افسردگی گرفته بود هفت صبح از خونه میزدم بیرون عصر شش هفت میومدم خونه داغون و خسته عملا هیچ کاری نمی تونستم کنم جایی برم .واقعا جایی کار کردن و هرروز رفت و امد سخته

2742
منم البته ۲۴ ساعت پای نت و یه کم این وسطا ناهار و ظرف ناهار و بچه داری

اخر اسمش چی شد؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

خانما میگن استقلال دوست دارن و منم تایید میکنم و خودمم دوست دارم

ولی قبول کنیم بدن ما مثل اقایون نمیکشه 

خانم ها تو این مسیر خیلی سختی میکشن 

اگه مجرد باشن خوبه ولی متاهل ها که زندگی هم باید بچرخونن و کلی کار دارن واقعا داغون میشن منم سرکار میرفتم اصلا هیچی نمیفهمیدم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2738
اخر اسمش چی شد؟ 

ماهان

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
ماهان

اخی اینم قشنگه خدا حفظش کنه❤

سعی کن از کارت لذت ببری

و از اون طرف خودتو تقویت کن تا بعد کار جون داشته باشی جایی بری

ببین چی خوشحالت میکنه

منو الان ابرنگ کار کردن خوشحال میکنه

ولی چون هم کار هم درس هم بچه هم خونه هم کار دوم دارم عملا نمیتونم برسم

اخی اینم قشنگه خدا حفظش کنه❤

ممنونم ولی خودم دوست ندارم تابحالم به زبون نیوردم 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
خانما میگن استقلال دوست دارن و منم تایید میکنم و خودمم دوست دارم ولی قبول کنیم بدن ما مثل اقایون نم ...

تو این اوضاع گرونی مجبوریم نمیشه یه نفر خرج خانواده رو بکشه من سختمه ولی بسیار بسیار راضی ام 

منم همین روند رو دارم جمعه ها دلم میخواد فقط دراز بکشم تکون نخورم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706