2737
2739
ممنونم ولی خودم دوست ندارم تابحالم به زبون نیوردم 

بهش دیاکو میگی؟ 

شوهرت چرا ب حرف اونا گوش داد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
تو این اوضاع گرونی مجبوریم نمیشه یه نفر خرج خانواده رو بکشه من سختمه ولی بسیار بسیار راضی ام 

اره متاسفانه کاش ماهم میتونستیم زندگی نرمالی رو تجربه کنیم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش دیاکو میگی؟  شوهرت چرا ب حرف اونا گوش داد

نه اصلا صداش نمی‌زنم

مثلا میگم مامان گریه نکن 

لای قرآن دراومد و اعتقادش اینه که هرچی دراومد بشه

و من اصلا نگفتم این اسم رو بزار جزو اسم ها مادرشوهر و پدرشوهرم میخواستن

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
نه اصلا صداش نمی‌زنم مثلا میگم مامان گریه نکن  لای قرآن دراومد و اعتقادش اینه که هرچی دراومد ...

خب تا کی اخه

دیاکو صداش کن تو خیلیا هستن دوتا اسم دارن 

2731

من ولی مجرد بودم نهایت لذت رو از وقتمو زندگیم میبردم  نمیدونم شایدم من زیادی آدم قانعیم😁دو شیفت هم سرکار میرفتم کل حقوقمو هم خرج میکردم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
خب تا کی اخه دیاکو صداش کن تو خیلیا هستن دوتا اسم دارن 

میگم که شوهرم ناراحت میشه و میگه چرا قرآن رد میکنی 

خیلی تعجبم چون اصلا مذهبی نیست 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
میگم که شوهرم ناراحت میشه و میگه چرا قرآن رد میکنی  خیلی تعجبم چون اصلا مذهبی نیست

باز خداتو شکر کن ماهان در اومده 

2740
چه کاری، چقدر حقوق؟ ولش کردید؟

مشاور حقوقی بودم 8 الی 12 تومن 

ولی جمعه ها هم ی وقتا میرفتم

اره بابا فشار کارش دق داد منووووووووو

من حتی تایم ناهار نداشتم

مشاور حقوقی بودم 8 الی 12 تومن  ولی جمعه ها هم ی وقتا میرفتم اره بابا فشار کارش دق داد منوووو ...

ینی میانگین ۱۰

چه سالی انصراف دادید؟

من درامدم ۲۵

از ۷ونیم تا ۳

ش تا۴ش

ولی بازم داغونم

کارمم زیاد سنگین نیس

ینی میانگین ۱۰ چه سالی انصراف دادید؟ من درامدم ۲۵ از ۷ونیم تا ۳ ش تا۴ش ولی بازم داغونم کارمم ز ...

چند ماه پیش

واقعا

کارت چیه خوبه ک اینجوری 

استخدامم توی یه ارگان دولتی بچم کوچیکه خیلی سختمه همین الان چن شبه نخابیدم شما کسی کمکی داشتید؟ ...

اهان الهی 

من بچه ندارم عزیزم