2737
2739
عنوان

کنکوریا بیاین 🙄

92 بازدید | 18 پست

زیست دهمم گم شده اگ زیست کسی ک یسال از خودم کوچیک تره بخونم مشکل نداره؟

( من یازدهم بودم اون دهم بوده الان فارع التحصیلم میخام واس کنکور بخونم)

مرسی از راهنماییتون خیلی گیر کردم

میشه برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی؟🙈💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهتره از نت دانلود کنی 

اگه از اونی که میگی بخونی با مال سال خودتون چک کن چون ممکنه بعضی قید ها یا جملهها تغییر کنن

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
بهتره از نت دانلود کنی  اگه از اونی که میگی بخونی با مال سال خودتون چک کن چون ممکنه بعضی قید ه ...

خب تغییر ک داره ولی نهایتا هممون یه کنکورو میدیم دیگ؟

2740

یه چیزی اگه اون شخصی که گفتید الان دوازدهمیه باید همونو بخونید چون از کتابهای اونا سوال میاد

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
من الان دوازدهمم خواهرم که دهمه خیلی از مطلبای کتاب منو ندارن 

اینو گفتم بگم بین یه سال اینقدر فاصلس چه برسه شما،اگه نظام قدیمی نمدونم،ولی نظام جدید اصلا نمیشه

💥انتخاب عاقلانه؛زندگی عاشقانه💥
اینو گفتم بگم بین یه سال اینقدر فاصلس چه برسه شما،اگه نظام قدیمی نمدونم،ولی نظام جدید اصلا نمیشه

نظام جدیدیم

ببین مگ تهش هممون ی کنکورو نمیدیم ؟ 

نظام جدیدیم ببین مگ تهش هممون ی کنکورو نمیدیم ؟ 

نه،کنکور نظام جدید و قدیم فرق داره خب،بعدم کنکور از مطالب کتاباس اگه شما به مطالب دسترسی نداشته باشی چجرو میخای کنکور بدی؟

💥انتخاب عاقلانه؛زندگی عاشقانه💥
نه،کنکور نظام جدید و قدیم فرق داره خب،بعدم کنکور از مطالب کتاباس اگه شما به مطالب دسترسی نداشته باشی ...

بابا منم نظام جدیدم از کل کتابام فق زیستمو گم کردم کتاب دوستمو بخونم فرقی نداره چون چ کتاب خودم بود چ کتاب اون هر دو ی کنکورو میدیم اوکی؟

2706