2737
2739
عنوان

کی از اینستا خوب سر در میاره؟

126 بازدید | 13 پست

بچه ها من یه مدت پستام اکسپلور میرفت الان یه مدتیه حتی کامنت و لایکم بگیره باز اکسپلور نمیره بالا رفتن فالوورام استپ کردن گزارشم برا اینستا فرستادم ولی درست نمیشه چیکارکنم بنظرتون؟

برام صلوات میفرستین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خ نره 🗿

پروفایل ویزیت پایینی شاید داری و فالور هات کمتر مستقیم میرن تو پیچت 

پایین بودن نرخ تعامل دیگران باهات. اگه تعامل فالوورهات با پیجت پایین باشه  یعنی محتوای خوب نمیدی و نداری! و اینستا هم کمتر نشون‌میده یا نشون نمیده پستات رو

یکی از دلایل اصلی نرفتن پست ها به اکسپلور کم کار بودنه.

و باید مداوم‌پست بذاری و فعالیت کم‌کم خیلی نباشه 

یکی دیگش این هست که اد استوری کردن زیاد پست ها ممنوع هست . و شاید تو اینکارو زیاد میکنی و اینستاگرام اسپم‌میشناسه اونطوری تو رو و جریمه اش هم‌این‌هست که نمیذاره پست هات زیاد نمایش پیدا کنه تو اکسپلور .‌تو قانون‌جدیدش

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 
2742
پروفایل ویزیت پایینی شاید داری و فالور هات کمتر مستقیم میرن تو پیچت  پایین بودن نرخ تعامل دیگر ...

اخه قبلا هرکاری میکردم باز همونه ولی قبلا زیاد اکسپلور میرفتم الان استپ کرده نمیدونم چبکار کنم

برام صلوات میفرستین
2740

سلام گلم از پیجت درامد داری؟ چندتا فالور داری؟ محتواش چیه؟

پیجتو بزار فالوش کنیم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
نمیشه کهههه اگه میشد چرا تاپیک میزدم میرفتم راحت یکی دیگه میساختم! جوک بودا😑

الان میگی نمیخوای پیج جدید بسازی یا نه میگی نمیشه ساخت ؟

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️