2737
2734
عنوان

طب اسلامی

513 بازدید | 5 پست

دوستان عزیزم من نه قصد تبلیغ دارم و نه خودم فروشنده داروهای اسلامی هستم .ولی خودم تا الان به خاطر چند تا از بیماری ها از طب اسلامی استفاده کردم و نتیجه گرفتم خواستم هر کسی که بیماری داره این راه بی ضرر رو هم امتحان کنه .من و دخترم و شوهرم سرما زیاد میخوردیم مخصوصا خودم که هر ماه گلو درد میشدم و حتما باید سیفیکسیم یا آزیترو میخوردم الان مدتیه که هیچ کدوممون به لطف خدا سرما نخوردیم .

مورد دوم پدر من بیماری پارکینسون داره و روز سه تا لوودوپا روزی ۳ تا آمانتادین و روزی ۳ تا یه قرص دیگه میخورد ولی باز هم نمیتونست راه بره خداروشکر از روزی که داروهای طب اسلامی خورد الان تعداد قرص هاشو کم کرده ولی مثل آدم عادی راه میره .

من خودم هم دیسک کمر دارم و درد داشتم الان مدتیه دارم داروی استخوان ساز رو استفاده میکنم دردم کمتر شده حالا چون در حال مصرف دارو هستم با قاطعیت نمیتونم بگم ولی خودم احساس میکنم دارم بهتر میشم .

یه فامیل داریم طب اسلامی‌خونده کف دستتو نگا میکنه تمام مریضی هاتو میگه

میگه کف دست تو طب اسلامی مثه سونوگرافی کل بدنه خیلی برام جالبه

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی قبول دارم حرفاتونو ...منم زخم معده داشتم شدید ، با داروهای طب اسلامی ایت الله تبریزیان و دکتر روازاده سر بیست روز خوب شد .خدا خیرشون بده .برا تمام بیماری ها راه درمان دارن ، حتما بهشون مراجعه کنید. تو اینترنت بزنید سایت ایت الله تبریزیان یا دکتر روازاده خودش میاد البته حکیم خیر اندیش و ایت الله ضیائی و حکمای دیگه ای هم هستن که کارشون عالیه