2733
2734
سلام
به نوزاد بیست روزه چقدر باید قطره آ د بدم؟
میشه راهنمایی کنید

ممنونم
با تم بارون میشه یه تولد شاد و به یاد موندنی گرفت نمونه ها رو تو ا ی ن س ت ا گ ر ا م ThemeBaroon ببینید لینک ت ل گ ر ا م تو ا ی ن س ت ا موجوده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم گلم

تو نت سرچ کردم نوشته روزی بیست تا

به شما دکتر گفته 15 تا؟

به وزن نوزاد ربطی نداره؟
با تم بارون میشه یه تولد شاد و به یاد موندنی گرفت نمونه ها رو تو ا ی ن س ت ا گ ر ا م ThemeBaroon ببینید لینک ت ل گ ر ا م تو ا ی ن س ت ا موجوده
2742
سلام گلم
از روز 15 ام باروزی 5 قطره شروع کن تا به 25 برسونی.نوزادی که شیر مادر میخوره فقط باید آد بخوره تا 6 ماهگی
چون شیر مادر فقط ویتامین د رو نداره
من بچه ام 2 ماهش شد گفتن مولتی زوده
در ضمن قطره آد که میخری دقت کن سدیم ساخارین که شیرین کننده است داشته باشه
چون نی نی من چون قطره بدون شیرین کننده دادم دوست نداشت تو دهنش نگه داشت و پرید توی ریه اش .کبود شد کف کرد و سریع رسوندیم بیمارستان.38 روزش بود
همسرم....فدایی داری:-)
2740
مامان عطیه

مامان عطیه اسم نینیت عطیه هست یا اسم خودته؟؟؟
اسم خودم عطیه هست،خیلی دوسش دارم،همیشه به خاطر این انتخاب مامانم ازش تشکر میکنم
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
واقعا ممنون عطیه عزیزم
خدا نی نی نازتو حفظ کنه
بوووس واسه نی نی گلت
مزون دخترک پسرک مامان سروش (شیما )

انواع لباس ها و صندل های بچه گانه مارک از سیسمونی تا 12 سال و انواع لباس زنانه ی ترک و کیف و کفش ترک در سایزهای کوچک و بزرگ

شهرک غرب فاز2 خیابان هرمزان برج 4 هرمزان سالن اجتماعات از 11 صبح تا 8 بعدازظهر

نمونه کارها :http://niiniicenter.blogfa.com/

ادرس تاپیک کاری داشتین در خدمتم : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=414333&PageNumber=63

09381554314
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314