2737
2734
عنوان

سرگرم کردن بچه های یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کتابی میخونین  واسش؟من چندتا کتاب داستان خریدم هیچ گوش نمیداد همشو پاره کرد

ای سبک کتاب هارو بخر .. دختر من از 8 ماهگی داره تا الان که سه سال و خورده ایه هیچیش نمیشه.هر کدومش رو بیشتر از 100 بار براش خوندم.😆😆

وای آره بچه منم دقیقا همینه. آنقدر چراغ هارو خاموش روشن می‌کنه ک میسوزونه ولی کابینت هارو بستم دیگه ...

وسایل پلاستیکی اشپزخونه رو بده. پسر من عاشق دسته جاروبرقی هست 😕😕😕انقدر کوبیده این ور اون ور کج شده. 

2728
با ظروف پلاستیکی آشپزخونه. دالی موشه. قایم باشک و استخر توپ  و به هم ریختن کشوی لباسا 😆سرگرمش ...

دالی موشه و این چیزا ک منم سرگرم میکنه😂. میخوام خودش بازی کنه. بچه های دوستام نمیدونم چرا انقدر خوب بازی میکنن با اسباب بازی هاشون ک همونجا هم خوابشون میبره.

چه کتابی میخونین  واسش؟من چندتا کتاب داستان خریدم هیچ گوش نمیداد همشو پاره کرد

کتابای مخصوص سنش کاغذاش مقواییه واصلا پاره  نمیشه 

الان دارم دخترم رو میخوابونم بعدا از کتابش عکس میدم 

ولی برا دختر بزرگم اون موقع ها کتاب های معمولی میخریدم و با این چسب شیشه ای پهن ها کل صفحات رو چسب میزدم هم ماندگار میشد هم اگه روش اب میریخت از بین نمیرفت 

2740
کتابای مخصوص سنش کاغذاش مقواییه واصلا پاره  نمیشه  الان دارم دخترم رو میخوابونم بعدا از ک ...

اهان متوجه شدم از کدوما میگین .یدونه از اونا داریم اشنایی با پرندگان است.پس از اونا باید بگیرم

دالی موشه و این چیزا ک منم سرگرم میکنه😂. میخوام خودش بازی کنه. بچه های دوستام نمیدونم چرا انقدر خوب ...

بچه با بچه خب فرق میکنه. اما دالی موشه باعث میشه ترس بچه از تنها موندن تو اتاق بریزه و مدام دنبالتون نباشه. 

برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد