2737
2734

سلام.من خیلی استرس دارم بچم پونزده ماهشه دوسه ماهه راه افتاده ولی الان که دقت میکنم باز باز راه میره یکم حالت پرانتزی کیا اینجورین

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
درست میشه عزیزم اوایلش همینطوریه

بچه ها شما هم اینجوریه ساق پاش یکم حالت پرانتزی باشه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اولش که تعادل ندارن  باز باز راه میرن تا تعادلشون رو حفظ کنن نیفتن  نگران نباش بعد 2- ...

دوسه ماهه راه افتاده. 

عزیزم اولشه تا دوسال و خورده ای اینجوریه دختر بزرگم الان سه سالو نیمشه تا چند وقت پیش فکر میکردم پرا ...

سلام عزیزم تو اون تاپیک همین سوالا داشتم.استرس دارم

سلام عزیزم تو اون تاپیک همین سوالا داشتم.استرس دارم

دیگه اونجا جواب ندادی . من در مورد بچه کوچیکم گفتم ندونستم. خیالت راحت باشه تا دوسالو نیمم صبر کن درست میشه اگه نشد اون موقع میبری دکتر اگه باشه یه کمر بند میدن یکماه میزنی به پاش خوب خوب میشه بچه خواهر زادم اونجوری بود خوب شد 

2740
بچه ها شما هم اینجوریه ساق پاش یکم حالت پرانتزی باشه

اره عزیزم به خاطر پوشکاشونه رفته دفته درست میشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹