2733
2734
پیشاپیش می گم نظر همتون محترمه دلیل بیارید لطفا. چون من می خوام هاشور کنم . به نظرتون خوبه یه خانم 23 ساله اینکارو بکنه؟
اگه ابروی طبیعی و خوش مدل داری نکن ولی اگه کم مو و بد مدله، یه کاریش بکن من خودم کم پشته سایه زدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
طبیعی طبیعی که نیست ولی مدلشو عوض کردم کمرنگ هم هست. تابلو نیست زیاد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
یعنی مثل هاشوره ولی پُر مثل تتو عمیق نیست، سطحیه
احتمالا من خرداد زدم الان کمرنگ شده خیلی
2706