2733
2739
عنوان

خانوماي متاهل ي لحظه تشريف بياريد

401 بازدید | 60 پست

سلام شب بخير

من عقدم همسرم نميدونم چكار كنم اگر مسافرت ميخايم بريم (البته واسه مسافرت رفتن يمقدار بهتر شده)پيكنيك بريم يا بخصوص با خانواده خودم ك هستيم ميخواد مادرش رو همراه ما بياره .....الانم فردا ميخايم بريم ي تفريح كوچيكي تو ي باغ...داداشم برنامه  ريزي كرد خواهرام و مامانم و خانواده داداشم....اينم از من پرسيد مامان بيارم....حالا يعني بهتر شده از من پرسيد بيارم!!!!گفتم خب بقيه ميخوان راحت باشن ....ناراحت شده😔

تعداد رای : 8
نظرسنجی
Z
4
50%
W
4
50%

بده گفتی 🤦🏻‍♀️

مزاحمه مگه بنده خدا

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

متوجه نشدم

خواهرو مادرو خانواده برادر شما میان اونوقت مامان شوهرت نباید بیاد؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2740

الان Z و W چی میگن؟😐😐😐😐

ب نظرم ک خیلی اروم بشین باهاش حرف بزن بگو عزیزم یه تایمی مخصوص خانواده من و یه تایمی برای خانواده تو. اینجوری هم مشکل پیش نمیاد هم به کسی بی احترامی نمیشه. هم خانواده ها راحتن‌. یه موقه ها هم همشونو دعوت میکنیم باهم.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

اگر واقعا اذیتی نداره چرا نیاره..‌

یا اینکه بقیه معذب نیستن

من اوایل عقد خودم پیشنعاد میدادم میریم بیرون مادرشوهرمم بیاد الان دیگه خودش نمیاد میگه دوتایی برین

تازه باهاش خیلیم خوش میگذشت😂😂

معلومه که هست

چمیدونم حتما گیر مادر فولاد زره افتادی مادرشوهرت حساااابی مادرشوهره 🤦🏻‍♀️

من که دوسش دارم مهربونِ 😋😍

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
برنامه دورهمي خانواده من خانواده ما دور هم جمع بشيم

درسته 

اگر برنامه رو برادرت ریخته و دورهمی شماست حق با شماست

خواستی حل کنی بحث و دعوا نکن با شوهرت

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706