2733
2739
ببخشید میخواستم بپرسم کسی میدونه از قشم اگه چیزی بیاریم واسه فروش اینجا به صرفستت یانه؟تجربه خاصی میخواد؟باسرمایه کم میخوام شروع کنم.چی بیارم که فروشش خوب باشه؟یکم راهنماییم میکنین؟
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
اگر از مکان مغازه ت راضی هستی و مطمئن میتونی بیای.
پوشاک از همه چیز بهتره.مثلا شال و روسری.که خیلی سود داره.هر چی تیراژ بالات ربخری به نفعته.جنست هم میدی چتر باز میاره برات.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
من ساکن قشم هستم و همسرم بازاری.مثلا شلوار جین درگهان 40 یه پاساژتو خود قشم 58.حالا حسابش رو بکن اگه عمده بخری و بیاری شهرستان چقدر میتونی سود کنی.البته این وسط یه سری هزینه های دیگه هم داری.مثلا اگه جنست زیاد باشه باید بدی چتر باز.اگه با ماشین خودت بیای بهتره.وگرنه جنس جینی توی گمرک بهت گیر میدن
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
نه عزیزم شو لباس کجا بود
همه دوست و اشنا می دونن کی می خواد بره کی میاد
وقتی رسید خونه بعد چند ساعت همه میریزن
اینم میاد می ریزه وسط هر کی هر چی خواست بر میداره
البته بگم خیلی خوش سلیقس
من که هر دفعه میرم کلی خرید می کنم
جدی میگی؟خیلی خوبه که!
مگه تو ساک و میگردن که بفهمن جنسای چینی آوردیم یا نه؟من اونجا فامیل دارم.میتونه کمکم کنه گفتم ازتون سوال کنم چی بیارم سود داشته باشه
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
جینی نه چینی.آره میگردن.خصوصا فرودگاه.خیلی گیر میدن.
بعید میدونم بتونی به مغازه دارها بفروشی.به هر حال موفق باشی.
2706