2737
2734
عنوان

چه روزا و شبایی داشتیم اینجا

320 بازدید | 5 پست

سلام امروز بعد ماهها سایت رو باز کردم دلم گرفته دلم عجیب گرفته چه روزا و شبای روشنی داشتیم اینجا خونه امیدمون بود معتادش بودیم زندگیمون بود تاپیک های شب نشینی تا خود صبح ولی عوض شد نی نی سایت عزیزم عوض شد ترکش کردیم ولی خاطره ها موند خاطره هایی که هرازگاهی برت میگردونه به خونه دوست داشتنی سالها پیشت خونه هست ولی دوستات دیگه نیستن دوستان من کجا هستند؟روزهاشان پرتقالی باد

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش اومدی صهبا جون ، روزهای شما هم آناناسی😅

ممنونم

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2728

منم از سال ۹۱ با اینجا آشنا شدم خیلی فضای صمیمی بود بدون حسادت و دروغ و دعوا همه دلسوز هم بودن البته خواننده خاموش بودم همیشه

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭