2733
2739
چه راهی پیشنهاد می کنید برای از بین بردن موهای زائد بدن خسته شدم از این همه رشد، این خارجیا چیکار میکنن همیشه پاهاشون صافه صافه؟
عاشقانه هایم تمامی ندارند وقتی تو بهترین اتفاق زندگیم هستی.................
خارجیا هم مو دارن ولی چون بورن خیلی معلوم نیست . منظور از موهای زائد رو نمیدونم چیه ؟ اگر موهایهورمونی زیر چونه و ... هست که باید لیزر کنی . حتی الان پا و زیر بغل و ناحیه مایو رو هم لیزر میکنن . یه دوره طولانی باید بری تا جواب بگیری. اما روش موقتی که تقریبا 1 ماه راحت میشی اپلاسیونه
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یه روشی هم دوستان تو همین سایت گفتن . روغن رازیانه که ادعا میکردن معجزه میکنه . من درست کردم ولی تنبلی کردم ادامه ندادم. رازیانه رو باید بریزی توی روغن گیاهی یه هفته یه جای تاریک و گرم بذاری و مرتب بری تکونش بدی . بعدم صاف کنی و بعد از هر بار اصلاح تا موقع رویش دوباره بزنی . میگفتن کچل میشه اصلا
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2740
2706