2737
2734
سلام مامانای مهربون.مرسی که اومدین کمک.
دخترم را تا اخر رمضان باید از شیر بگیرم. تا حالا تونستم با کمک باباش که ببره و بخوابوندش شیر موقع خواب را ازش بگیرم البته دو تا یکی هنوزم با شیر میخوابه حتی به چند تا قورت شده!
از چسب زخم و اوف شده نمیتونم استفاده کنم چون یه ماه پیش مامانم تبخال زده بود نگین تا همین الان چپ میره و راست میره میگه مامانی اوف شده و کلی دلش به حالش میسوزه.هر وقت هم یادش میاد از راه دور بوسش میکنه که خوب بشه!!!!!
قبلا از ترشی بدش میومد.اما تازگی ها با زور و چش و چال جمع کردن هم که شده ابلیمو میخوره!!یعنی نمیشه ترشش کرد!
اگر هم بدونه چیزی کثیفه که طرف را بدبخت میکنه اینقدر اه و پیف میکنه که زودتر برو بشور!
حالا از شما راهنمایی میخوام.هر چی به ذهنتون میرسه بگید.
سلام
اول از همه دخمل کوچولوی شیرینتو یه ماچ آبدارش کن. بعدشم من دیدم که تو داروخانه ها یه چیزی هست که به نوک سینه میمالن و تلخه برای گرفتن بچه از شیر. من خیلی دقت نکردم که چیه. مایعه یا جامد ولی اگر سئوال کنی حتما نتیجه میگیری ایشالله. گناه هم دارن این طفلکیا . آدم دلش میسوزه وقتی مجبوری از شیر بگیریشون . مخصوصا بچه هایی که شیر مادر میخورن.نی نی من شیرخشکیه و خودش خیلی تمایلی به شیشه و شیرش نداره اصلا. پستونکش رو فقط نمیدونم چجوری بگیرم ازش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم بهش رب زدم..................الهی بمیرم برایه پسرم که چقدر برایه مع مع هایه اوف شده اه وناله میکرد.

شیر روزاشو اینجوری قطع کردم البته شوهرمم موقعه هایه خواب ظهر و شبش میگرفتش بغل و راهش میبرد تا بخوابه

شبا هم بعد از قطع شیر روزانه تا سه شب اونم تو خواب بهش شیر میدادم بعدش دیگه کنارش نخوابیدم و موقعه های که بیدار میشد بابایش بغلش میکرد تا بخوابه.......

کلا یه دوهفته ای طول کشید.....راستی تو این مدت لباس باز هم نپوش تا هوایی نشه برایه شیر خوردن
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

تا میتونی بهش مایعات هم بده چون پسره من که خیلی تشنه میشد.........

چیزایه مقوی مثل اب ماهیچه تخم بلدرچین ماهی بخار پز هم بهش بده تا بچه ام ضعیف نشه..............

من که هیچوقت یادم نمیره که 5 ماه پیش تو همین پروزه ی از شیر گرفتن چقدر گریه کردم................

ولی باور کن خدا صیبرشو هم به خودت و هم به دخملت میده.............

برات بهترینارو ارزو می کنم.

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2738
اسمان جون پسره من تو 18 ماهگی خیلی کم خواب و کم اشتها شده بود و مدام بیقراری میکرد........

تو این اوضاع حسابی خسته هم میشدم دکترش بهش شربت زینک داد و یدونه قرص سیپرو هپتادین که ریختم تو شربتش........

برایه من که معجزه کرد............

نمی دونم ولی اگه تونستی با دکترش مشورت کن ببین چی میگه.........شاید دستور دیگه ای داشته باشه.

2706