2733
2734
با سلام
دختری 8 ماهه دارم که وزن کنونی 6.100 کیلو است و برای بعضی دکترا جای نگرانی دارد یعنی از ماه 4 به بعد 100گرم 100گرم اضافه کرده وزن بدو تولد هم 2.840 کیلو بوده چه راهنمایی می فرمایین ؟
با سلام
دختری 8 ماهه دارم که وزن کنونی 6.100 کیلو است و برای بعضی دکترا جای نگرانی دارد یعنی از ماه 4 به بعد 100گرم 100گرم اضافه کرده وزن بدو تولد هم 2.840 کیلو بوده چه راهنمایی می فرمایین ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
جناب nadi

با سلام خدمت شما ، به نظر منم وزن 6.100 برای هشت ماهگی کمه ، ولی شما باید از دکترها راهنمایی بخواین ، فکر نمیکنم اینجا کسی بتونه کمک چندانی بکنه.

معمولا برای وزن گرفتن مولتی ویتامین و فولیک اسید میدن ولی حتما طبق نظر پزشک دخترتون انجام بدین و اگر از دکترش راضی نیستین ، دکتر دیگه ای براش پیدا کنین ولی هرکاری میکنین طبق نظر پزشک باشه.

ببخشید که کمک چندانی نتونستم بکنم.
انشاالله که زودتر به نتیجه برسین.
2738
دوستان خوب نی نی سایت سلام
همسر من برای پدر شدن کمی مشکل داره و به ناچار مجبورم IUI انجام بدم خواهش می کنم اگر کسی IUI انجام داده منو راهنمایی کننه ؟ آیا کسی از این کار نتیجه گرفته ؟ دارم از دلشوره می میرم
دوستان خوب نی نی سایت سلام
همسر من برای پدر شدن کمی مشکل داره و به ناچار مجبورم IUI انجام بدم خواهش می کنم اگر کسی IUI انجام داده منو راهنمایی کننه ؟ آیا کسی از این کار نتیجه گرفته ؟ دارم از دلشوره می میرم
سلام دوستان من تا حالا توی سه سالی که عروسی کردم دوبار سقط داشتم اولی خودم عمدی با امپول ولی دومی خیلی غیر منتظره یهو خونریزی کردم رفتم سونو گفت خانم هیچی تو رحمت نیستنمیدونم..الان باز گذاشتم باردار شم خیلی نگرانم کسی تجربه نداره راهنماییم کنه؟بهم میگن اکه حامله شدی اصلان تکون نخور<بیرون نرو از پله بالا وپایین نرو.چکارکنم؟؟خیلی سخته؟؟؟کمک میخام؟؟؟خواهش میکنم؟؟
2706