2733
2734
عنوان

لیزر فرکشنال co2

| مشاهده متن کامل بحث + 96449 بازدید | 102 پست
بیرون میتونم برم ضدآفتاب بزنم با ترمیم کننده و زینگ و هم کلاه داشته باشم؟

اره چون الان خيلي حساسه سعي كن تو افتاب نباشي،الان كه ماسك هم ميزني خوبه افتاب نميخوره،ولي ضدافتاب رو همش تمديد كن

یعنی با وجود اینکه چند سال میگذره بازم حساسه پوستت؟میشه مراقبتش رو بگی برام .۸روزه انجام دادم یکسره ...

ببين گاهي يه هاله صورتي داره پوستم،به خاطر كرونا ميترسم برم دكتر فعلا نرفتم ولي احتمالا برم دكتر بهش بگم شايد كاري كرد،من بايواويل ميزدم اصلا بيرون نرفتم،دوباره دكتر ويتامين سي داد كه اون قرمزي رو كاهش داد،من يه چندتا فرورفتگي داشتم واسه تيرگي نرفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببين گاهي يه هاله صورتي داره پوستم،به خاطر كرونا ميترسم برم دكتر فعلا نرفتم ولي احتمالا برم دكتر بهش ...

منم پوستم هیچ نغیری نکرد که هیچ یه قرمزی هم اضافه شد

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2731
سلام عزيزم، من يه جلسه رفتم،خيلي مراقبت كن،اصلا ترميم كننده و ضدافتاب از دستت نيوفته،انشالله كه نتيج ...

سلام عزیزم شما که الان چند وقت از لیزرت گذشته در چه حالی نتیجه گرفتی؟ هنوز پوستت قرمز و حساس مونده؟ لک نشده؟ لطفا یکم میگی ازش من میخوام انجام بدم برای جای جوش ولی یکم میترسم 

2740
شمام میشه لطفا از نتیجش بگید هنوز پوستتون قرمزه؟

نه عزیزم قرمزی رفته ولی اصلا نتیجه ندیدم که هیچ بدترم شدم من صورتم اصلا جوش نمیزد الان فقط پیشونیم پر شده از جوش اصلا هم نمیرن 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

سلام بچه. تورووخدا پیش دکتر علی خوشنظر ساری نرین. کل پوستمو سوزوند دوساله دارم‌میدوعم بهترش کنم. کلا لک شده. خشک شده و کلی چروک اوردم.. همه پزشکا بهم‌گفتن فقط شکایت کن متاسفاته چون روحیش نداشم نکردم تاحالا پنجاه میلیون هزینه کردم اما انکار نه انکار😭😭منو از مطبش بیرون کرد و گفت به من ربطی نداره که سوختی. من کارم انجام دادم پوست تو سوخت به من ربط نداره

گلم اسکارهات با میکرو کامل رفت؟برنگشت؟

نه عزیزم کامل نرفته. خیلی بهتره. 

البته پوست با پوست فرق داره. شاید پوست شما عالی جواب بده

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
2706