2752
2734
عنوان

لیزر فرکشنال co2

| مشاهده متن کامل بحث + 97327 بازدید | 102 پست
بله دکتری که میرم خون میگیره ازم و از پلاسما خونم میریزه تو کرمم. ۳ روزه هم مثل روز اولی

عزيزم ببخشيد اينقدر ميپرسم، اخه تازه ليزر كردم از حرفت ترسيدم، اين عوارض ليزر هفته هاي اول مشخص ميشه؟ من الان صورتم هنوز يه مقداري سرخي رو داره، كي قرمزي پوستم ميره؟

عزيزم ببخشيد اينقدر ميپرسم، اخه تازه ليزر كردم از حرفت ترسيدم، اين عوارض ليزر هفته هاي اول مشخص ميشه ...

خواهش میکنم گلم هر سوالی داشتی بپرس. چون خودم کلی اذیت شدمو و هزینه کردم دوست دارم بقیه کمک کنم که مثل من نشن.

بستگی داره به قدرت و درجه ای که لیزر رو گذاشته متفاوته. حداقل یک هفته

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم گلم هر سوالی داشتی بپرس. چون خودم کلی اذیت شدمو و هزینه کردم دوست دارم بقیه کمک کنم که م ...

ممنونم، من سابسيژن و co2  تركيبي انجام دادم، براي فرورفتگي هام، الان 12روزه انجام دادم، هنوز يه مقداري قرمزي داره البته ويتامين سي ميزنم خيلي داره بهتر ميشه، خدا كنه خوب بشه و لك نشه از حرفت ترسيدم

ممنونم، من سابسيژن و co2  تركيبي انجام دادم، براي فرورفتگي هام، الان 12روزه انجام دادم، هنوز يه ...

اگه پوستت روشن باشه احتمال لک شدنش خیلییی پایینه. نگران نباش.

من خودم یه دختررو دیدم سبزه بوده لیزر کرده بود پوستش مثل اینایی شده بود که سوختن دورنگن. گفت رنگ دانه های صورتم از بین رفته

2731
اگه پوستت روشن باشه احتمال لک شدنش خیلییی پایینه. نگران نباش. من خودم یه دختررو دیدم سبزه بوده لیزر ...

سفيد نيستم ولي سبزه هم نيستم، صورتم روشنه دكتر هم گفت پوستت روشنه لك نميشه، خداكنه بدتر نشه فقط

سفيد نيستم ولي سبزه هم نيستم، صورتم روشنه دكتر هم گفت پوستت روشنه لك نميشه، خداكنه بدتر نشه فقط

نه نمیشه نگران نباش منم رنگ مثل شماست خیالت راحت. 

ليزر موهاي زايد آقايان و بانوان

هيدرودرم,ميکرودرم,ميکرونيدلينگ, تزريق ژل و هايفوتراپي  در کلينيک پوست و ليزر ادونيس

به متولدين هر ماه در ماه تولدشان هديه تخفيف 50 هزار توماني اهدا ميشود

ده درصد تخفيف براي کساني که مشتري معرفي کنند

ليزر رايگان صورت

تخفيف ويژه براي دانشجويان با به همراه داشتن کارت دانجشويي

تلفن جهت هماهنگي 86110844-02186110849– 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

عزيزم ببخشيد اينقدر ميپرسم، اخه تازه ليزر كردم از حرفت ترسيدم، اين عوارض ليزر هفته هاي اول مشخص ميشه ...

ببخشید شما از لیزر راضی بودین ؟قرمزیش چقدر طول کشید کامل رفت

خداكنه، دوست دارم روزا سريع تر بگذره ببينم نتيجه اش چي ميشه،ممنونم ازت 

عزیزم سلام میشه بهم از پوستت بگی ؟من ۴روزه انجام دادم شما راضی هستی

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
عزیزم سلام میشه بهم از پوستت بگی ؟من ۴روزه انجام دادم شما راضی هستی

سلام عزيزم، من يه جلسه رفتم،خيلي مراقبت كن،اصلا ترميم كننده و ضدافتاب از دستت نيوفته،انشالله كه نتيجه دلخواه بگيري،من 50درصد راضي ام،اما پوستم حساسه فعلا

سلام عزيزم، من يه جلسه رفتم،خيلي مراقبت كن،اصلا ترميم كننده و ضدافتاب از دستت نيوفته،انشالله كه نتيج ...

بیرون میتونم برم ضدآفتاب بزنم با ترمیم کننده و زینگ و هم کلاه داشته باشم؟

سلام عزيزم، من يه جلسه رفتم،خيلي مراقبت كن،اصلا ترميم كننده و ضدافتاب از دستت نيوفته،انشالله كه نتيج ...

یعنی با وجود اینکه چند سال میگذره بازم حساسه پوستت؟میشه مراقبتش رو بگی برام .۸روزه انجام دادم یکسره زینک و ترمیم کننده میزنم .وقتی که میشورم میبینم همچنان سیاهه احساس میکنم جواب نگرفتم؟شما بخاطر چی لیزر کردی؟من بخاطر تیرگی پوستم

2706