2737
2739
عنوان

اونایی که حاجت گرفتین

343 بازدید | 12 پست
سوال من از اونایی که حاجت میگیرن. شماها کلا آدمای معتقدی هستین؟ نماز و روزه و حجاب و اینا همه رو رعیت میکنین که دعاهاتون برآورده میشه؟ من 40 روز حدیث کسا و سوره حشر رو خوندم ولی نماز صبح نخوندم. حجاب معمولی دارم. روزه هم نگرفتم. یعنی امیدی به من نیست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راه های استجابت دعا ذکر شده عزیزم یکیش گناه نکردن هست یکیش شکر خدا رو به جا اوردن هست کسی از دل کسی خبر ندره اما اول از هر چیز انجام واجبات توصیه شده سعی کن نماز صبح رو بخونی از همه بزرگان از همه ائمه توصیه شده نماز مخصوصا اول وقت در استجابت دعا مفیده درمورد روزه هم اگه عذر داری و نمیشه بگیری چیزی گردنت نیست
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2742
فکر نکنم خدا بیاد یه پرده بکشه بین بنده هاش ،بعد بگه خوبها یه طرف بعدها هم یک طرف،نه خدا به دل ادم نزدیکه،فقط کافیه حق الناس نکنی،اه و نفرین کسی دنبالت نباشه،بخشنده و رءوف باشه نسبت به بنده های خدا،و خدا و یاد خدا تو دلت باشه اونوقت دست خدارو رو شونه هات احساس میکنی،همین
چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
خدا در هر حال بر بندگانش مهربون هست عزیزم در این شک نکن حتی از پدر و مادر بر بنده مهربون تر اما منتظره تو هم قدمی بر داری به سویش وقتی یکی رو دوست داری مگه براش همه کار نمیکنی مگه خیر دنیا و اخرت رو نمیخوای مگه نمیخوای محبوب دل خدا بشی خوب هر انچه گفته بهش عمل کن تلاش کن بشی اونی که خدا میخواد
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
یادت باشه در قران بعد از عبادات خودش و احترام به والدین نماز توصیه شده خودش راه شکرش به جا اوردن رو برات ذکر کرده حق الناس خیلی مهمه درست میگن دوستان اما در رابطه با خدا هم ما حقی داریم خوبه تا میتونیم اداش کنیم عزیزم اما هیچ وقت فکر نکن خدا دوست نداره به هیج وجه چون از هر کس بهت نزدیکتره و گفت من دعاتون رو مستجاب میکنم اما بهتره ما هم قدمی به سوش برداریم
2740
خدا ایه صریح قران گفته بخوانید استجابت میکنم وعده نداده بعدا ایه صریح گفته دعای شما اجابت میشه فقط توجه داشته باشید چه برادروده میشه انچه ما میخوایم یا انچه خیرو خوبی هست؟ این رو بدان انچه برات بهترین هست ازش بخواه به خدا اطمینان داشته باش که از هر کس قادرتر و تواناتر و داناتره
دستور اکید دعا بین اذان و اقامه بعد از هر نماز استجابتش توصیه شده امام صادق ذکر کرده اند در عجبم که مردم بعد از نماز دعا نمیکنن نمیدانن یکی از لحضاتی که در استجابت دعا موثره بعد از نماز هست مخصوصا نماز صبح و وقت سحر و نیمه شب که در مورد خوبی و مسائل مروبط به اون بخوای بزنی کلی وقت میگیره فقط بدان تو میتونی بهترین بنده خدا باشی اندازه وسع خودت پس سعی کن قدم برداری هر انچجه در توانت هست به سوش
دعا بین اذان واقامه واسه خودم تجربه شده خیلی دعا هام همینجوری براورده شد...دعاهای که فکرش و نمی کردم براورده بشه واسه براورده شدن دعات هم سونیای عزیز بستگی داره چی بخوای
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد