2737
2734
عنوان

تجربه های سقطمون

| مشاهده متن کامل بحث + 308530 بازدید | 310 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکتا جون عزیزم خیلی دردناکه مخصوصا برای شما که این همه انتظار کشیدی. بمیرم.
امیدوارم بارداری بعدی موفقیت آمیز باشه.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
مهرنوش عزیز درد و خونریزی جز فرایند سقط محسوب میشه. اما نه هر دردی یا هر خونریزی ای....این طور که من متوجه شدم و از خیلی حاها پرس و جو کردم درد تا زمانی که بقایای حاملگی باشه یعنی جنین و جفت هست و البته چند روز بعد از دفع جنین و جفت هم به خاطر زخمی که تو رحم وجود داره گاها تیر کشیدن یا درد لحظه ای داره.و خونریزی هم تا زمانی که بقایا کامل دفع بشه هست وبعد کم کم به لکه میرسه و بعد هم تموم میشه.البته خونریزی باید در حد پریود باشه یعنی اگه خیلی شدید باشه به طوری که هر 2 ساعت مجبور به تعویض پد بهداشتی باشی اون مشکل داره.
من خودم بعد از سقط جنین و جفت تا 10 روز خونریزی داشتم و بعد به لکه رسید و تموم شدو البته هر اط گاهی درد و تیر کشیدن وبه خاطر خونی که از دست دادم سر گیجه و سیاهیه دید داشتم عزیزم.
در ضمن وقت سونوت مناسبه عزیزم چون باید بزاری بقایا دفع شه و چون دکترت احتمال داده تا 2 عفته آینده پاک شی اونو برات تنظیم کرده 15 روز بعد.
بازم سوال بود بپرس.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
2742
چرا کسی نمیاد چیزی بنویسه - بابا آک نگه نداریییییییین
سلام خوبید؟منم خرداد امسال به خاطر متوقف شدن رشد جنین در 6 هفتگی مجبور به سقط شدم با قرص سقط کردم خیلی سخت بو خیلی نصیب هیچ کس نشه.الان یک ماهه دوباره اقدام کردم ایشالله که زوده زود همه ما باردار میشیم.
آمییییین.
آمیییییین عزیزم.
نازگل جون ممنونم اگه روند سقطتو برای همه دوستایی که میان این پست بنویسی بلکه تجربه ای کسب کنن و راحت تر باهاش کنار بیان.
2740
مرسیییی
انگار که خداروشکر کسی سقط نمیکنه...
سلام منم تازه سقط داشتم با 4تا قرص که با فاصله چهار ساعت به صورت زیر زبونی بود نی نی ام پر کشید رفت پیش خدا البته به این راحتی ها نبود بزارید براتون کامل بگم راستش من وقتی رفتم دکتر گفت متاسفانه دیگه قلب نی نیت نمیزنه و پسرفت کرده و کوچیک شده البته چند تا سونوی دیگه رفتم و همشون همینو گفتن و باید سقط می شد برام قرص تجویز کرد ومنم از هلال احمر البته با نشون دادن سونو گرفتم دکترم هیچی در مورد نحوه استفاده قرصا نگفت فقط گفت استفاده کن خودش سقط میشه من صبح یکی از قرص را به صورت زیر زبونی استفاده کردم تا جهار ساعت بعد هیچ اتفاقی نیافتاد چهارساعت بعد که دومی رو گذاشتم یک ربع بعد حالم بهم خورد خیلی معذرت می خوام ولی قرص رو برگردوندم یه دل دردی گرفته بودم نفسم در نمی اومد کمی خون ریزی داشتم همین شوشو روفرستادم پیش دکتر گفت باید بره کورتاژ معدش واسه دارو جواب نداده منم چه می ترسم از کورتاژ خواستم برم حضوری باهاش صحبت کنم از شانسم پنچشنبه بعد از ظهر بود و دکتر تومطب نبود رفت پیش یه دکتر دیگه بهم گفت که اگه با قرص سقط کنم بهتره بهم گفت شبو زعفران دم کنم بخورم غذاهای زعفرانی درست کنم بخورم (مثل شله زرد) طناب برم پیاده روی کنم فردا از قرص ها استفاده کنم من از همون شب شروع کردم به خوردن زعفران دم کرده فرداش قبل از اینکه قرص رو بندازم کامل غذاخوردم نبایدبا معده خالی استفاده کنیم بعدیک قاشق عسل خوردم بعد قرص رو استفاده کردم البته قرص باید در عرص نیم ساعت آب بشود منم جون دیدم حالم بد میشه قرص را چهار قسمت کردم و هر ده دقیقه یک بار نه زیر زبونم بلکه توی لپم گذاشتم خودش آب شد بعد کلی طناب رفتم بعد کلی تو خونه پیاده روی کردم تا چهار ساعت بعد دوباره یه چیزایی خوردم سعی کنیم چیزای شیرین بخورین تا فشارتون بالا بمونه چون خون ریزی خیلی زیاده حتما یکی پیشتون باشه مواظب فشارتون باشین بعد یک قاشق عسل بعد قرص دومم رو استفاده کردم دوباره طناب رفتم دیدم داره دردها شروع میشه اون موقع رفتم حموم و زیر آب داغ ایستادم حدودا نیم ساعت بود که زیر آب داغ بودم چه دردهایی داشتم یه هو خودش سقط شدو افتاد بعدش اومدم بیرون راستش بعدشم کلی درد داشتم ببخشید کلی لخته دفع شد ولی با همین دو تا قرص تونستم سقط کنم راستش خیلی حس بدیه سعی کنید تازمانی که مجبور نباشین همچین کاری نکنین وقتی خدا یه نی نی بهتون میده حتما روزیشو هم باهاش میده مطمئن باشین زندگیتون از این رو به اون رو میشه با خودش آرامش و خوشحالی میاره انشاالله خدا این لطفو به ما بکنه و خونه ما رو از این نعمت محروم نگه نداره اگه من این رو نوشتم چون واقعا خودم کلی گشتم تا ببینم چطور باید از این قرصها استفاده کنم ولی هیچ جا هیچی نبود حتما از زغفران استفاده کنین و طناب زیاد برین اصلا نشینین راه برین تا همه لخته ها دفع بشه امیدوارم همه نی نی هاشونو سالم و خوشحال و با دلی پر از امید بغلشون بگیرن
ممنون از تجربت.امیدوارم بارداری بعدی همه ما موفقیت امیز باشه.
چه کلافم این روزها...
2706