2733
2739
عنوان

تجربه های سقطمون

| مشاهده متن کامل بحث + 308332 بازدید | 310 پست
گفتم من بیمارستان نمیام میخوام با بچم تو خونه خودم بمیرم  یکم شربت عسل و زعفرون خوردم و یکم در ...

عزیزم میبینم که دوباره باردار شدی...مبارکت باشه....واسه من دعا کن....فردا سونو قلب دارم.....فقط عزیزم شما هیچ وقت قبل سقطت لگه بینی داشتی که بخوای شیاف استفاده کنی؟؟؟

عزیزم میبینم که دوباره باردار شدی...مبارکت باشه....واسه من دعا کن....فردا سونو قلب دارم.....فقط عزیز ...

سلام عزیزم ممنونم انشاالله صدای قلب کوچولوشو میشنوی

من تو این بارداری هم لکه بینی قهوه ای داشتم دکتر بم شیاف پروژسترون داد از ۶هفته دارم استفاده میکنم تا الان

من هماتوم دارم

لطفا دعام کن سالم و صالح بغلش بگیرم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ممنونم انشاالله صدای قلب کوچولوشو میشنوی من تو این بارداری هم لکه بینی قهوه ای داشتم دکت ...

انشالله که به سلامتی بغلش میکنی....منکه امشب رفتم سونو و رشدش متوقف شده...باید سقطش کنم

انشالله که به سلامتی بغلش میکنی....منکه امشب رفتم سونو و رشدش متوقف شده...باید سقطش کنم

متاسفم عزیزم 

انشاالله بارداری بعدی هممون یه تجربه تلخ داریم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2731

سلام.من دو هفته پیش بدون دلیل و درد در ۷هفته سقط کردم. دوسال انتظار کشیدم تا باردار شدم. اولش لخته دیدم بعد از یک روز قطع شد و روز بعدش بنام رو چک کردم شده بود ۴۰ به همین راحتی. تا یک هفته هم خونریزی نداشتم. الان خونریزی دارم با یک عالمه لخته. از لحاظ روحی که افتضاحم. تمام حالت های بارداری و هم برام مونده.

سلام من 5 روزه سقط کردم با قرص. اما خیلی درد دارم و خونریزی دکتر برای 15 روز دیگه سونو نوشته ایا د ...

عزیزم منم چهار روز پیش کیسه ابم پاره شد ۱۴ هفته بودم تا رسیدم بیمارستان جفت بچه ازم آویزون شده بود و گفتن چون درد زایمان داری امپول فشار میزنیم زایمان طبیعی محسوب میشه بعد از امپول فشار حدود یک ساعت بعد اول جفت اومد بعد بچه اومد بچمم تا دو دقیقه تکون میخورد قلبش هم میزد دیگه دکتر اومد گفت تمام شده منو بردن بخش بستری کردن صبح که بیدار شدم هیچ خون ریزی نداشتم دکتر با دست معاینه کرد کفت بقایا داری باید کورتاژ بشی خلاصه با بیحسی از کمر کورتاژ شدم ولی خون ریزی دیگه ندارم اصلا اما درد شدید شکم و کمر پدرم رو در اورده بود که مادرم برام از عطاری قرص کمر خرید درستش کرد به کمرم بست یعنی اب رو آتیشه طبیعت گرم داره رحم رو جمع میکنه و کمر سفت میشه و از سقط مجدد پیشگیری میشه حتما استفاده کن❤️

خانوم ها من قرص خریده بودم استفاده نکردم خدایی نکرده کسی مجبوربه استفاده شد 8عدد فایزر دارم بردم پیش ...

منم ۸ عدد سایتوتک اصل آمریکایی دارم که با مصرف سه تاش در عرض ۴ ساعت سقط میکنید کسی خواست بگه بهم

2740
توصیه های من تو این دورانی که دارین سقط میکنید حتما کاچی و جیگر بخورین خیلی مفیده...من همین طورکی کم ...

میشه تاپیک آخرمو ببینی بچه است یانه؟؟

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
توصیه های من تو این دورانی که دارین سقط میکنید حتما کاچی و جیگر بخورین خیلی مفیده...من همین طورکی کم ...

سلام عزیزم خوبی منم دیروز اول لکه بینی. قهوه ای داشتم بعدش صورتی شد و یکم خون اومد بعدش لخته های سیاه واییی تا صبح فقط لخته سیاه دفع کردم هنوزم میاد بارداریم پوچ بود قرار بود امروز برم کورتاژ ولی خونریزی کردم مادرشوهرم گفت نرو داره میوفته دیگه کورتاژ بده منم نرفتم هماتوم هم داشتم ۵۰ درصد یعنی هماتوم بوده؟؟یا ساک بارداری؟؟؟