2733
2739
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی می تونیم بفهمیم که بارداریم؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 378694 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

سلام.من۶ماه قبل اولین بارداریم بود ولی متاسفانه توی یه حادثه سقط شد اونم تو ۶هفتگی.الان دارم اقدام میکنم.ماه قبلترر۱۴پری شدم و سری قبل. باتاخیر۲۴پری شدم.حدود۱۹روز قبل اقدام کردیم وچندین بار بی بی چک تست کردم منفی بود.امکان داره هنوز چیزی مشخص نباشه و با عقب افتادن پری قطعی  بشه؟البته۱۰روز بعد از نزدیکی آز دادم منفی یود.نمی دونم چرا امیدوارم.لطفا راهنمایی کندی

2738

سلام دوست عزیز .تقریبا ده روز بعداز  نزدیکی بابیی چک میشه فهمید ولی  ب دوستان سفارش میکنم ک ب امید پریود نشدن ماه بعدشم نباشن چون تقریبا بیشتر موارد اولین ماه بارداری چون هنوز بدرون رحم نرسیده پریود اتفاق می افته 

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»
من سه روز مونده به پريودم استرس دارم خيلي

دوست عزیز اولین دوره ممکنه پریود بشی من خودم سه بارداری ب همین صورت بود یعنی من تو ماه دوم بارداری فهمیدم باردارم

] «يا ليتني کنت معکم فافوز فوزا عظيما»

میتونی از سیر کمک بگیری به اینصورت که یه حبه سیر رو پوست میکنی زحمیش نکنی سالم باشه باید بعد میذاری داخل واژن حالا دقیق نمدونم سرچ کنی دقیقش میاد که نتیجا اش نشون نیده که حامله هستی یا نه

2706