2737
2734
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی می تونیم بفهمیم که بارداریم؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 378680 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز جالب بگم که من بی بی چک نشون میداد بارداریمو ولی ازمایشم منفی بود.تا بعد ۱۵ روز ازمایشمم مثبت ...

مبارکه برام منم دعا کن باردار باشم باید دیروز پریدم میشدم هنوز نشدم خدا کنه نشم 11 ماه اقدامم

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

سلام من 24 دی پریود شدم و تا 30 دی طول کشید چند روز پیش زیر شکمم درد داشت امروز هم که 13 بهمن هست صبح که بیدار شدم لباس زیرم خونی بود و پد هم که گذاشتم خونی شده که رنگش قهوه ای تیره هست و همراه با کمی درد است و من 5 بهمن رابطه جنسی از پشت داشتم که البته بعدشم قرص اورژانسی خوردم که شاید منی با واژنم تماس داشته باشه

من 18 سالمه و مجرد هستم و اولین باره که همچین اتفاقی برام افتاده

میخواستم علت این لکه بینی یا خونروزی رو بدونم ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدید.

2731

سلام تو رو خدا هر چه سریعتر جواب بدید خیلی استرس دارم

من دو الی سه روز بعد از قاعدگی ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم. قرص ضد بارداری هم مصرف نکردم. بعد از اون اتفاق همش استرس داشتم که باردار نباشم. الآن ۶ روز که قاعدگی به تعویق افتاده و روز بعد از تاریخ قاعدگی قبلیم بیبی چک منفی نشون داد ولی پنج روز ازش میگذره و من پریود نشدم. علامتی ندارم ولی زیر دلم درد میکنه و ترشح سفید رنگ دارم. البته چند روزه که ترشح دارم. قبلا نداشتم. این چند وقته به خاطر استرس وزن هم کم کردم. ممکنه باردار باشم؟! 

اگه باردار باشم چی کار کنم جنین سقط شه؟! خانوادم قبول ندارن...

لطفا جوابم و بدید خیلی نگرانم

سلام عزیرم شمارا خدا کمکم کنید

من ۸این ماه پریود شدم امشب کی یعنی۱۴این ماه که ۶پرویدم بود کیت تخمک گذاری گذاشتم کم رنگ شد من هر روز از کیت استفاده کنم تا ببینم کی پرنگ میشه اون موقع نزدیکی داشته باشم

همیشه۱۰هر ماه پریود میشدم این ماه ۸شدم

و۵روز به پریود تست زدم مثبت میشد آزمایش دادم مشکوک بود

آخر خورد توذوقم حامله نبودم😭😭

ببخشین ومن اصلا سینه ها سفت نیست واصلا درد نمیگیرن 

شما به همیت شب قسم کمکم کنید

من باید چیکارکنم برای حاملگی  سنی ندارم ونمیدونم چیکارکنم

2738
آزمایش خون و تست باید تا پریود بعدی صبر کنی

سلام من بعد از نزدیکی ال دی میخوردم سه روز با اینکه داخل واژن تخلیه نمیشد اما برای اطمینان میخوردم دیروز که اخرین بار رابطه داشتیم نخوردم امروز لکه بینی داشتم و ۹ روز از پریودم گذشته بود علت لکه بینی از چی میتونه باشه؟