2733
2734

چرا وقتی چیزی رو نمیدونین جواب میدین، از ایران کلی آقا حتی با مدارک دکترا و فوق لیسانس رفتن عراق برای کار که روزی پولی که به دلار میدن میشه ۴۵۰ تومن ایران کهد۳ دلار برا جاخواب و غذا کم میکن که درآمد ماهانه بالای ۹ میلیون میشه . الان کشور عراق یه کشور از جنگ رها شده و است و دارن ویرانی ها رو اباد میکنن به هر شغلی نیاز داره و با ایرانی خیلی خوب کار میکنن میگن ایرانی ها سربه راه و کاری و بدون دردسر هستن

فقط خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراقب باش 

هر جایی تو عراق نمیشه رفت 

اربیل هم شاید چون کرد هستن با ایرانیا مخالف باشن سر ماجرای مستقل شدن از عراق و همه پرسی چند سال پیش

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹
2731

عراقیا مخصوصا عرباشون از ایرانیا خوششون نمیاد ،حداقل برو دبی یا جای دیگه ،همین کشور خودمون هم آرایشگر شی کلی درآمد داری ،آمار آرایش و زیبایی تو ایران از عراق بیشتره که ،برو تو حرفه اکستنشن و رنگ و مو تو همین کشور خودمون چرا برا عراقیا خدمت کنی اونم تو که یه دختر هستی و مطمئنا در خطری اونجا

جبهه نگیرین خانوما، منم دیدم اگهی میزنن دنبال ارایشگرن یا شغلای دیگه، تو دیوارم دیدم، البته باید ادم مورد اعتماد پیدا کنی، نری اونجا دور از جون ی بلایی سرت بیارن بعدم ولت کنن

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
جبهه نگیرین خانوما، منم دیدم اگهی میزنن دنبال ارایشگرن یا شغلای دیگه، تو دیوارم دیدم، البته باید ادم ...

مطمئن باش زن و دختر تنها برن عراق یه بلای سرش میارن،  یکی از اشناهامون  راننده کامیونه میگفت  مردای عرب عراقی خودشون با زبون خودشون میگن ما تشنه زن ایرانی هستیم اونا سفیدن میایم زیارت مشهد و قم  قبل از زیارت اول میریم صیغه میکنیم یا میریم  مکان و اینا ،گفته بود یه شی خوابیدن با زن ایرانی رو با دنیا عوض نمی کنیم

عراقیا مخصوصا عرباشون از ایرانیا خوششون نمیاد ،حداقل برو دبی یا جای دیگه ،همین کشور خودمون هم آرایشگ ...

اخه اونجا در امد به دلار هست و وقتی بیام ایران خرج به ریال،خیلیا رو دیدم میرن و میان،۳ ماه عراق،۳ ماه ایران،در امد بالای هزار دلار و اینکه جای خواب و خوراک هم بهشون دادن

هرگز رشته امیدم از تو قطع نخواهد شد
مطمئن باش زن و دختر تنها برن عراق یه بلای سرش میارن،  یکی از اشناهامون  راننده کامیونه میگ ...

چی بگم،والا زنای عراق هم سفید و زیبا زیاد دارن توشون،من کربلا آشنا دارم با اون میخوام برم فقط نمیدونم فردی که منو بخواد رو چه جوری باید پیدا کنم،مثلا تو ایران برنامه دیوار هست،یا روزنامه،اما نمیدونم اونجا چه جوریه

هرگز رشته امیدم از تو قطع نخواهد شد
آره دارن ولی به مال خودشون دست درازی نمیکنن. فقط اگه رفتی مراقب باش ،

شما تا ب حال عراق رفتی؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706