2733
2739
اونشو نمیدونم. مطمینن ی هزینه ای داره ولی خو این جااا ها بهتره یکی میشناسم میره عمان ارایشگری خوب در ...

اتفاقا منم برای ارایشگری میخوام،نمیدونین چه جوری رفته؟

هرگز رشته امیدم از تو قطع نخواهد شد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترکیه ندوست😔

ترکیهوبد اونوقت جنگ و اینا و دشمن اسلام و خائنارو دوس عجب

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731
ترکیهوبد اونوقت جنگ و اینا و دشمن اسلام و خائنارو دوس عجب

چه ربطی داره؟دیدگاه ادما متفاوته،مگه حتما باید همه یه جور فکر کنن و دوست داشته باشن؟؟؟یاد بگیریم به نظرات هم احترام بزاریم

هرگز رشته امیدم از تو قطع نخواهد شد
چه ربطی داره؟دیدگاه ادما متفاوته،مگه حتما باید همه یه جور فکر کنن و دوست داشته باشن؟؟؟یاد بگیریم به ...

من کاری به عقاید ندارم

از لحاظ امنیت  حرف زدم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
[QUOTE=116913937]من کاری به عقاید ندارم از لحاظ امنیت  حرف زدم[/QU بغداد امنه

خوبه

2740
ینی انقد خاک تو سر کشورمون شده😦 😨😨😨😨😨😨😨

اره دیگه .نمیدونی؟هر جا کار کنی پولشو بیاری ایران بیشتر میشه.ارزش پول ما صفره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
[QUOTE=116913937]من کاری به عقاید ندارم از لحاظ امنیت  حرف زدم[/QU بغداد امنه

عزیزم این نوجوون ۱۵ ساله هیثم چی چی ماجراش تو بعداد بود...

عراق کشور خوبیه.منتها الان یه عده داعشی و بعثی اومدن قاطی مردم. وگرنه واقعا هم مردم خوبین هم ایرانیا رو خیلی دوست دارن

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706