2737
2739
سلام به همه ی مامان های گل. می خواستم ببینم از لوازم بهداشتی نی نی ( شامپو، صابون، لوسیون و ...) کدومها واقعاً استفاده می شوند. در ضمن یک مقدار هم عجله دارم. ممنون می شوم زود جوابمو بدین.
سلام
تقریباً همشون لازمن ولی میزان مصرف همه با هم فرق میکنه
مثلاً شامپو و پودر مصرفش از همه بیشتره
روغن بچه هم خیلی لازمه چون ممکنه پوست نی نی در اثر شستشو خشکی بزنه
لوسیون هم برای زمانیه که نمی خوایی نی نی رو حموم کنی و می خوای پوست بدنشو تمیز کنی
ولی من تا حالا که نی نی 7 ماهه شده هنوز صابون به تنش نزدم. من شامپو سر و بدن براش میگیرم
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اوریف لیم میگیرم
خیلی عالیه
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
2742
اوریق لیم هر تیکه ش حدود 6700 میشه
شامپو و صابون و پودر ماشین از همه بیشتر
زینک اکساید و پودر بچه به پسر من نیومد کالاندولا واسه پاش استفاده می کنم
در ضمن من فیروز استفاده می کنم و راضیم قیمت هاشم مناسبه الان حضورذهن ندارم
2740
من با وجود خرید تمام لوازم بهداشتی برای پسرم فقط از چند تاش استفاده کردم.شامپوی ماستلا و qv.شامپو بدن qv.کرم مرطوب کننده qv.از پماد کالاندولا هم برای جلوگیری از التهاب نواحی پمپرز شده استفاده کردم.گاهی هم از لوسیون بدن استفاده میکنم تا نینی خوشبویی داشته باشیم!!
شامپوی سروبدن(خارجی).روغن بدن(بدن بچه روبایدماساژبدی باروغن تاعضلاتش نرم بشه).من برای اینکه پوست بچه نسوزه ازیه نوع گل طبیعی که نمیدونم همه شهرهاهست یانه استفاده میکنم..اصلاازپودربچه استفاده نکردم چون طبعش گرمه
همه ست بهداشتیش استفاده میشه البته به خودت بستگی داره که اهل لوسین زدن به بدنش هستی یا نه ولی من برا پسرم همشو استفاده میکنم. شامپو . شامپو بدن .لوسیون.کرم ضد سوختگی. پودر بچه .دستمال مرطوب.کرم مرطوب کننده دست و صورت . گوش پاک کن مخصوص گوش. پنبه و همه رو مارک mother care گرفتم و راضی ام.
2706