2737
2739

سلام. بچه ها تورو خدا جواب من  رو بدید اگه تجربه ای دارید. 

من سیکلم ۳۱ روزه هست. باید ۱۷ خرداد پریود بشم. این ماه برای بار اول اقدام کردم. تخمک گذاریم از ۳۱ تا ۵ خرداد بود. تو پریودی قبلی رفتم سونو همه چیم سالم بود گفت این ماه از تخمدان چپ تخمک آزاد میشه.  من خودم تخمک گذاریم رو حس کردم چون دقیقا روز ۳ خرداد یه دل درد ۳ ساعته گرفتم زیر دلم سمت چپ درد داشتم. تو این ۵ روز رابطه داشتم. از روز یک شنبه عصر یعنی ۳ روز بعد از تخمک گذاری زیر دلم سمت چپ درد میگرفت حالت گرفتگی داشت. روز بعدش ترشح داشتم که غیر طبیعی بود خیلی غلیظ بود و سفید که فقط یک روز طول کشید ولی میزانش زیاد بود. از اون روز الان سه روزه که زیر دلم درد میکنه میزنه بهکشاله رونم و کمر درد دارم. نفخم داره شکمم با این که اصلا چیزای نفاخ نخوردم. کلا تو شکمم احساس بدی دارم میخوام همش فشار بدم و مشت بزنم انقدر درد دارم. 

امروز رفتم آز دادم مقدار بتا ۰.۹بود. منشی آزمایشگاه گفت چون ۸ روز به پریودم مونده اصلا جوابش درست نیست ولی خودم به زور گفتم بگیره ازم. حالا از عصر استرس گرفتم دردم دارم نمیدونم چه مرگمه.به نظرتون اینا میتونه علائم لانه گزینی باشه یا ممکنه بارداری خارج رحمی باشه؟! 

من هنوز سونو ندادم ۳۵ سیکلم بتا دادم ۶۹۰ بود قبل پری و روزهای بعد پری گاهی زیر دلم تیر میکشید ولی الان ۵ هفته و ۴ روزمه دلدرد ندارم.فقط گاهی کمرم درد میگیره پاهام پشت رونم تیر میکشه شبا بعد شام حالت تهوع میگیرم سینه هام به شدت حساس شده خیلی بیحالم دوست دارم همش بخوابم

ولی بچه ها نداشتن درد زیر دل طبیعی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان اگه تونستید جواب منم بدید چون خیلی درد دارم اما فقط لک قهوه ای دیدم برای بارداری اقدام کردم دلم نی نی می خواد از روز پریودم هم دو روز گذشته به نظرتون باردارم؟؟

2742
سلام دوستان اگه تونستید جواب منم بدید چون خیلی درد دارم اما فقط لک قهوه ای دیدم برای بارداری اقدام ک ...

عزیزم منم همینجور بودم لک بیتی قهوه ای داشتم تا هفت روز،فقط لک دیدم شب هفتم خونریزی داشتم نهمین روز از این جریانا تیتر بتام ۱۴۶شده فردام باید تکرارش کنم.

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

من الان هفته ۶ هستم،حالت تهوع و هیچی هم ندارم فقط بی حال و خستم،از دیروز لکه بینی قهوه ای داشتم که شیاف استفاده میکنم،قطع شده بود عصر که رفتم دکتر باز اومد،چند ساعته کمر درد کلافم کرده،از ۷ بعد از ظهر هم دراز کشیدم و استراحت میکنم،دل درد داشتم الان کمر درد شده،به نظرتون خطرناکه؟ 😭😭

من الان هفته ۶ هستم،حالت تهوع و هیچی هم ندارم فقط بی حال و خستم،از دیروز لکه بینی قهوه ای داشتم که ش ...

منم تقریبا امروز مثل شما شدم لک صورتی کم رنگ بود میشه بگی الان اوضاعت چطوره؟ چه کارهایی کردی تا الان؟

سلام خانوما من سیکلم 27 روزه هس دیروز و امروز بی بی چک گذاشتم خط دوم کمرنگ شد میدونم باردارم چون دوبار که سقط کردم هفته های 6 هر دو بی بی چک اینجوری نشون داد .ولی اوندفه ها لکه لانه گزینی دیدم ولی اینبار نه .خدای نکرده ممکنه سقط شه؟  

2738

سلام بچه ها منم هفته ۹بارداریم امروز تموم شده .تو ۷هفته  و ۳روز رفتم سونو قلب ک خدارو شکر میزد .حال جسمیم خیلی خیلی بده .ی روز حتی ۳تا سرم هم  زدم .تو هفته ۷ اکثرا زیر سرم بودم.خیلی بالا میاوردم الان کمی بهترم.قرص دمیترون۴ میخورم روزایی ک حالم خیلی بده.اصلا نمیتونم بشینم فقط دراز کشیدم .ب بو خیییییلی حساسم .همه چی حالمو بد میکنه .همه چی برام طعم تلخ داره .زیر دلم هم درد میکنه .خیلی بهم سخت میگذره .اما تحمل میکنم .پارسال ی سقط بخاطر تشکیل نشدن قلب داشتم .ی پسر ده ساله هم دارم.شیر هم بیست روزه نخوردم و هیچ قرص مولتی ویتامینی 😑

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

سلام خانما من یه سوال داشتم,من 21 روزه پری عقب افتاده بخاطرهمین امپدل پروژسترون زدم ک بیاد اما امروز 12 روزه ک هنوز نیومده زیردلم درد میکنه میگم الانه ک بیاد اما خبری. نیست خواستم ببینم ممکنه ک باردار باشم؟؟کمرمم گاهی درد میکنه سینمم حساس شده به خیال خودم اینا علائم پری هستش درضمن ترشحاتمم سفید ابکی هست

سلام خانومای عزیز امید وارم همتون ب ارزوی قلبیتون برسید خانوما از تون ی خاسته دارم شما قسم ب علی اصغر واسم دعاکنید فقط دوروز مونده ب پریم دوساله منتظرم نمیدونید چیا کشیدم ب غیر از مشکلات بچه دار نشدن دستم ب دامنتون فقط هر دعایی صلواتی سوره ای بلدین و واستون جواب داده در حق بچه دارشدن منم بخونید شمارو ب قران قسم میدم خودم هر کاری کردم تاحالا نشده خانوما شما واسم از خدا بخاهید اسمم هم زینبه خیلی ممنونم

سلام دوستان من در تاریخ .۳.۲۶پریود شدم ک تا ۱.۴تیر طول کشید الان ۸ روز ک باید پری میشدم نشدم .خیلی زیر دلم درد میگیره بشتر وقتی شبها کمر دردم دارم ولی سر گیجه و حالت تهوع ندارم بی بی چک هم گذاشتم یه خط کمرنگ بود یه خط پرنگ ۱ سال ازدواج کردم خیلی نی نی دوست دارم برام دعا کنید باردار باشم و سالم باشه ممنون

2706