2733
2734

سلام به همگی 

یکی از دغدغه های مامانا اینه که چی بدیم به نی نی ها بخورن و حتما میدونید خیلی وقتا دچار این میشیم که غذاهایی که برا بچه ها درست میکنیم  یکنواخت و تکراری میشه 

این تاپیک و به این قصد ایجاد کردم که هر کس هر تجربه ای در این خصوص داره اینجا بگه و اطلاعاتمونو با هم به اشتراک بزاریم 

هر سوالی دارید بپرسید و براساس تجربمون  به هم دیگه  راهنمایی و کمک میکنیم 

این تاپیک و هم سیو کنید که داشته باشیدش❤

دوستاتونم تگ کنید😘بی نصیب نمونن

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شما اون موقع دغدغتون چیع ما نی نی ها چی بخوریم ولی بزرگتر که میشبن نه الان من رفتم خونا گفتم مامان گشنمه چی بخورم گفت کوفت بخور کووووفت😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2731

وای چقد نیاز داشتم ب همچین تایپکی😍ممنون عزیزدلم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740

ماکارانیو ابپز کنیدو ابکش بعد بهش خامه وکره و یکمی نمکو پنیرپیتزا بزنید بزارید ۱۰دقیقه تو فر که پنیرش اب بشه برای وزن دهی بچه های بالای دوسال‌ مفیده میشه بهش گوشت چرخکرده ام اضافه کرد 

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
من غذای سر سفره میدم خیلی هم اشتهاش خوبه  به بچه ی اولم غذای مخصوص درست میکردم الان خیلی بد غذا ...

علت بدغذایی بچه غذاهای مخصوص دادن نیست خیلی موارد دخیلن 

ولی بهتره به بچه زیر یکسال غذای سفره داده نشه بازم خود خانواده تصمیم میگیرن چه روشی براشون خوبه 

بچه ام هفته یک سالش میشه من همش بهش سوپ اونم میکس شده میدم صبحونه هم درست نمیخوره 😭

یکسال نباید دیگه میکس بخوره الانم دیر نیست کم کم غلظت غذاشو زیاد کن تا بتونه کته نرم و بخوره 

اولین کاری که میکنی سوپ درست کردی میکس نکن له کن بادقاشق بدهدبخوره ممکنه عوق بزنه نگران نباش اولش طبیعیه هول نکن عوق زدن با حالت خفگی فرق داره 

2706