2733
2739
عنوان

سه قلو های سال93

| مشاهده متن کامل بحث + 151767 بازدید | 2333 پست

سلام منم سه قاو باردارم هفته ۲۵هستم..تا الانوهمه چی خوب بوده ولی لزدیروز خونریزی دارم‌اعصابم‌خورده.

البته یه ماه سرکلاژ کردم به اندازه دوروز خون آبه داشتم..دیگه نداشتم‌تا دیروز....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا جون بمنم نینی بده اونم ۳ قلوووووو

چه جالب سه سال پیش از خدا سه قلو خواستم

دیروز رفتم سونو سه تا نینی بود

ای وی اف کردم به دکترم زنگ زوم گفت باید ریداکت کنی یکیشو

برامن چون دوتا نینی تو یه کیسه ان دوتاشو ریداکت میکنن

سلام خیلی دنبال این تایپیک بودم خداروشکر پیداکردم😍😍😍😍بچه ها من یه دختردارم خیلی دوست دارم دوقلوداشته باشم حالا یه دختریه پسریادوتاپسر

بچه ها شونرده تیر پیش سهیلا عارفی وقت گرفتم.

سوالم اینه که انشاله اگه ای وی اف کنم بگیره باید استراحت مطلق باشم؟؟

ممنون میشم جواب بدید🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹

خدایابه امیدخودت🌺
2742
منم سه قلو دارم  اینهمه از دوستان به سلامتی بچه هاشون دنیا اومده  چرا دکتر من میگه یکیشو ...

عزیزم میشه بگی یکی از سه قلوهاتو ریداکت کردی یا نه؟دکتر به منم گفته باید ریداکت کنم خواهشا بیا کمکم کن 

چیزهایی که دست کم میگیریم کس دیگری برای بدست آوردنشان رازو نیاز میکند
2740
چه جالب سه سال پیش از خدا سه قلو خواستم دیروز رفتم سونو سه تا نینی بود ای وی اف کردم به دکترم زنگ ...

گلم میشه بیای توضیح بدی چکار کردی دوتا از جنین هاتو ریداکت کردی یا نگه داشتی؟منم شرایطم مشابه شماست

سلام 

منم مادر سه جوجه سه ماهه هستم که پا به دنیا نگذاشتند یعنی تو سه ماهگی ختم بارداری و مجبور به کورتاژ و سقط شدم

از سال ۹۲ درگیرم یه روز خوش ندیدم همش اه و ناله غصه

فقط امیدم به خداست که بچه ها مو سالم برگردونه پیشم دلم شاد شه دوباره بخندم خدایا شکرت که هستی منو به آرزوم میرسونی خدایا یعنی میشه معجزه بشه 

خدایا شکرت همه چی درست میشه خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 
عزیزم میشه بگی یکی از سه قلوهاتو ریداکت کردی یا نه؟دکتر به منم گفته باید ریداکت کنم خواهشا بیا کمکم ...

عزیزم منم سه قلو دارم..شماریداکت کردی بچهات سالم بدنیااومدن میشه جواب بدی

عزیزم منم سه قلو دارم..شماریداکت کردی بچهات سالم بدنیااومدن میشه جواب بدی

عزیزم من ریداکت نکردم و الانم بچه هام خداروشکر سه ماهشونه زود به دنیا اومدن یک ماه بیمارستان بستری بودن

عزیزم من ریداکت نکردم و الانم بچه هام خداروشکر سه ماهشونه زود به دنیا اومدن یک ماه بیمارستان بستری ب ...

خداروشکر خوشحال شدم..برای منم دعاکن بچهام سالم بغل کنم

2706