2733
2734
عنوان

سه قلو های سال93

| مشاهده متن کامل بحث + 151767 بازدید | 2333 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها نازی جون مبارکه عزیزم چقدر دلم شاد میشه با شادی شما وقتی نینیهاتون بدنیا میان اخه خیلی بارداری چندقلویی سخته اهو جون خیلی دلم گرفت چرا یکدفعه اینطوری شد!!! ایشاله خدا بهت صبر بده و قوا و انگیزه دوباره بهت بده عزیزم بدون مادر شدن نعمتیه که خدا لطف کردو گذاشت لمس کنی خیلی ها از لمس کردنشم عاجزند و مطمین باش وقتی خدا این لطفو کرده نمیزاره این داغ تو دلت بمونه با اومدن نینیهای بعدی ایشاله دلتو شاد میکنه و با بغل گرفتنو شیردادنشون غرق شادیت میکنه منو ببین چقدر رنج میکشم راحت باردار شدم اما الان 39 هفتمه و حدود 24 هفتست که میدونم پسرگلم مسافره و قراره از پیشم بره دلم میخواست براش حداقل یه لباس یا یه اسباب بازی میخریدم اما نشد پسرم مشکل اننسفال داره و بدنیا بیاد میمیره و من نگرانم که دوباره باردار شمو نینی مشکلدار باشه اما چاره ای نیست جز امیدواری ومنتطر گذر زمان تا غمهامونو کمرنگ کنه عزیزم توکل به خدا کن که همه چی بدست خودشه
آهوی عزیزم من هم خواننده تاپیک شما بودم مخصوصا برای شما که 4 قلو داشتی همیشه کیف میکردم، الان خواست خدا این بوده میدونم خیلی سخته ولی حتما حکمتی داره، باز بهت بچه های زیادی میده که این دفعه به امید خدا برات میمونند، میدونم که میتونی، اگه زن صبوری نبودی نمیتونستی حتی حاملگیشم تحمل کنی، 4 قل کم نیست، و تو تونستی تا مراحل آخرش بری، من تو یه قلش هم مونده بودم. برات از ته ته ته دلم دعا میکنم به زودی یه چهار قلوی دیگه داشته باشی
2742
خییییییییلی ممنونم از همدریتون حرفاتون بهم آرامش میده سوگند جون خیلی وقت بود خبری ازت نبود انشالله که تشخیص دکترا اشتباه بود و پسر گلت سالم سالمه عزیزم پیش خدا هیچ چیز غیر ممکن نیست
هیچ قدرتی برتر از قدرت خدا نیست#### خداوند بهترینا رو واسه ما میخواد
مرسی عزیزم نبودم چون اخرای بارداریمه و خیلی شرایط جسمیو روحیم بهم ریخته مخصوصا بخاطر زایمانی که پیش رو دارم خدا هرچی خیره برامون بزاره امیدوارم هممون شاد باشیم همیشه
2740
سلام من هفته 7بارداری هستم تازه فهمیدم سه قلو باردارم حسابی تو شوکم نمی دونم چی کار کنم دکترم میگه بیا یکیشو ریداکت کنیم اما من دلم راضی نمیشه از طرفی من هیچ کس ندارم که بیاد کمکم باید تا اخر راه خودم تنهایی برم خیلی میترسم به نظرتون من چی کار کنم؟
سلام مامانای سه قلو شیمول جون خوبی؟ نی نیها خوبن؟ عکسشونو نذاشتی ببینیماااا آهو جون امیدوارم حالت خوب باشه..... فرشته جون شما چطوری؟ حسابی سرتون گرم شده دیکه..... قاصدک جون سه قلویی مبارکه عزیزم..... راستش من از اول توی این تاپیک و تاپیکای دیگه بودم. دیدم کسایی رو که ریداکت کردن و بعدا مشکلدار نشدن اما دیدم کسایی رو که ریداکت کردن و چند هفته بعد همه ی بچه هاشون از دست دادن..... توی همین تاپیک یه نفر اومد گفت ریداکت نکنید بنده خدا ریداکت کرد و بعد از مدتی دو تا دیگه هم از دست داد. البته کسایی هم بودن که ریداکت نکردن ولی باز بچه هاشون از دست دادن...... عزیزم درسته هیچ کمکی نداری درسته خیییییییییییییییلیییی سخته اما من اگه بودم به هیچ عنوان به ریداکت فکر نمیکردم. عزیزم خدا که هست .... نیست؟ مطمئنم اگه خدا بخواد خودش برات صحیح و سالم نگه میداره..... خیلیا بودن دوقلو داشتن اما توی 5 ماهگی زایمان کردن و بچه هاشونو از دست دادن و خیلیا بودن 4 قلو داشتن و سالم بچه ها رو به دنیا آوردن. میخوام بگم به یکی دو تا و سه تا و چهار تا نیست به خواست خداست..... اگه بخواد حفظ میکنه حتی 5 تا باشه اگه نخواد یه دون هم برات نمیذاره.....دکترا به همه ی سه قلویی ها میگن ریداکت کنید..... حیف نیست هدیه های خدا رو پس بزنی؟! میشه بگی با چه روشی باردار شدی؟
خدایا با همه وجودم دوستت دارم..... ازت خواهش میکنم مراقب جوجه من باش💝💝💝
سلام من تازه عضو شدم به همه خانومایی که سه قلو باردارن تبریک میگم امیدوارم بارداری موفقی داشته باشین و به سلامتی خیرو خوشی زایمان کنید برای منم دعا کنید خدا حداقل یکیشو بهم بده
وقتی ناامید شدی به یاد بیار کسی رو که تنها امیدش تویی ! وقتی پر از سکوت شدی به یاد بیار کسی رو که به صدات محتاجه ! وقتی دلت خواست از غصه بشکنه به یاد بیار کسی رو که توی دلت یه کلبه ساخته !
2706