2733
2734
عنوان

سه قلو های سال93

| مشاهده متن کامل بحث + 151984 بازدید | 2333 پست
آهو جون از دیروز داغونم نمی دونم چرا این طوری شد من هر روز به عشق خبرای خوب از طرف تو میومدم اینجا نمی دونم چی بگم ایشالله خدا به همین زودیا حاجت دل پاکت رو بده من عاشق انرژی مثبت تو بودم فقط از خدا می خوام کمکت کنه با ایمان قوی ای که به خدا داشتی این روزای سخت رو بگذرونی به خدا توکل کن عزیزم ما همه دوست داریم پس ما رو تنها نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهو جان خیلی ناراحت شدم خیلی خدا بهت صبر بده میدونم چی میکشی آهو جان منم دخترمو بعداز پنج سال خدا بهم داده بود یک ماه بود بدنیا اومده بود از دست دادم خدا بهت صبر بده انشاا... خدا یه بچه صحیح و سالم بده تا این همه سختی کشیدی جبران بشه
امروز هم با ...!!!"بی تو"بودن دارد میگذرد!!!خوش بحال"یادم"که همیشه با توست... 38 هفته
Lilypie Pregnancy tickers
2731
سلام بچه ها منم چهارشنبه شب درد زایمان گرفتم و تو 34 هفتگی اورژانسی سزارین شدم خدارو شکر بچه ها بد نیستن فقط وزنشون کمه و 2 تا شون زردی دارن هنوز بهشون شیر ندادن شما چند روز از بستری بچه ها می گذشت براشون شیر بردید تو رو خدا تجربیاتتون رو بگید خیلی نگرانم راستی بچه هام 1700،1600،1500 بودن
مبارکه نازی جوننن...اسم هاشون چیه؟خودت خوبی؟
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
کدوم بیمارستان زایمان کردی؟
خدا جونم مرسی که داداش جون و زن داداش جونم بعد 11 سال انتظار دلشون شاد شد😍خدایا قسمت همه منتظرا بشه انشالله.عزیز دل عمه بی صبرانه منتظرم ببینمت😍
سلااااااااااااام .... خواننده خاموشتونم .... آهو جون خیلی متاسفم .... وبلاگ منم بخونی منم 3 ساله خیلی اذیت شدم . 3 سقط و 1 سال ناباروری . ولی تو سخت تر امتحان شدی . توکلت بخدا باشه و برات فقط و فقط آرزوی صبری عظیم دارممممم . عزیزمی محکم باش برای همه دوستانی که فارغ شدن ...شیمول. خدابس.فرشته.نازی و ... ارزوی سلامتی و خوشبختی خودشون و فرزندانشون دارم ا رزوی قلبیم اینه که باقی دوستانم بارشون رو به سلامتی زمین بزارن و خدا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکنه . به یادتونم .... دلم بدجور گرفت ....التماس دعااااا
آهو جان منم خواننده خاموش این تاپیک بودم.خیلی ناراحت شدم عزیزم.تو رو خدا الان که دلت شکسته برای دخترم دعا کن.5.5 ماهشه.جواب MRI مغزش یک اختلال رو نشون میده.دقیقا نمی دونم چی اما یه چیزی مثل تاخیر در رشد. انشاالله به زودی خدا بچه هایی سالم بهت میده.شک نکن عزیزم
سلام به همه ی دوستای عزیزم نازی جون مبارررررررررررکه انشالله خدا خودش نگه دار تو نی نی های نازت باشه واسه منم دعا کن شاید خدا صدات رو بشنوه
هیچ قدرتی برتر از قدرت خدا نیست#### خداوند بهترینا رو واسه ما میخواد
2706