2737
2734
با سلام من چند ماهی است برای بارداری اقدام کرده امو همسرم باشگاه می رود ورزش زیبایی اندام و الان در دوره است که باید ویتامین و پروتئین استفاده کنه
از یک سری دارو استفاده می کنه که من بهش میگم برای بارداری ضرر داره میگه نه از مربی پرسیدم میگه این دارو ها همه پروتئین است میخواستم ببینم این داروها مشکلی برای بارداری نداره من که سر در نمی آرم میخواستم ببینم شما این داروها را میشناسید
1. پودر Breezer
2. پودر کراتین kearatin
3. قرص amino 4600
4. آمپول Ko&enh- 6eh3oat hatpnr
حروف N و R برعکس است
لطفا راهنمایی ام کنید خیلی از این بابت نگرانم
خانم عسل
داروهایی که برای پرورش اندام استفاده میشوند 2 دسته اند: 1-مواد کالری زا که حاوی مقادیر زیادی کربوهیدرات و پروتئین هستند. این مواد اگر درست و همراه با فعالیت مناسب ورزشی انجام شوند بی خطر است.پودر کراتین و قرص آمینو از این دسته اند. 2- مواد و داروهایی که حاوی مقادیر هورمونهای مردانه مثل تستوسترون یا مواد آنابولیک مثل ناندرولون هستند.این مواد برای افزایش حجم عضلانی استفاده میشوند. مصرف طولانی و مکرر آنها باعث تحلیل دستگاه تناسلی در آقایان همچنین کاهش توانایی جنسی آنها میگردد. به همسر خود دوستانه توضیح دهید هرگز به مربی های پرورش اندام اعتماد و از داروهای تجویزی آنها استفاده نکنند. ایشان می توانند زیر نظر یک متخصص تغذیه با خیال راحت به فعالیت خود ادامه دهند.
پودر 1 و آمپول 4 را به دلیل نام تجاری ناآشنا متاسفانه نمی شناسم.