2733
2739
عنوان

امپول پرولوتون از کجا گیر اوردید

1443 بازدید | 54 پست

سلام من دکتر برام این امپول رو نوشته ولی هیجا پیدا نمیکنم اونایی که استفاده میکنید از کجا پیدا کردید ایرانیش هم نیست اصلا 

خدایا راضیم به رضای تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من ۸تا پیدا کردم هرکدوم از یه شهر

یه دونه از بانه دو تا از کرج.دوتا از تاکستان.دوتا از تبریز.یه دونه م یکی از دوستام اضافی داشت داد بهم خیلی سخت گیر آوردم😭😭😭

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
2740
کرج نیستم ولی اشنا دارم اونجا میتونه برام بفرسته .کجا داره چه قیمتی میدن  . ایرانیه یا خارجی

خارجیش من دیشب گرفتم داروخانه دکتر فاطمی شما چند میخری به من داد دونه ای 40

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایرانی نگیر

منم گیرنیوردم دوتاایرانی گیرم اومد دوتای دیگم باید بگیرم،مگه فرقی میکنه ایرانی وخارجی؟

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
توی چند هفته باید زد؟

بیشترواسه اونایی که درد وانقباض دارن ومشکوک به زایمان زودرس هستن تجویزمیشه ،من از هفته پیش اینطورشدم دکترواسم تجویزکرد

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
2706