2733
2734
عنوان

امپول پرولوتون از کجا گیر اوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 54 پست
هر شهری به دلخواه خودش میداد قیمت اصلیش وگرنه ۱۱۵۰۰ بود فقط مال بانه رو ۱۱ تومن گرفتم تبریز هرکدوم ...

اره اینجا هم به من گفتن ۹۵ رفتم معاونت دارو دو تا ایرانی تونستن برام پیدا کنن حالا نمیدونم ایرانیشم خوبه یا نه . 

خدایا راضیم به رضای تو 
اره اینجا هم به من گفتن ۹۵ رفتم معاونت دارو دو تا ایرانی تونستن برام پیدا کنن حالا نمیدونم ایرانیشم ...

ایرانیش چیه؟فمولایفه؟

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اینجا هم به من گفتن ۹۵ رفتم معاونت دارو دو تا ایرانی تونستن برام پیدا کنن حالا نمیدونم ایرانیشم ...

راستی مشکلت چیه دکتر نوشته برات؟

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

واه مگ میش نباش من توبارداریم ده دوازده تازدم بگردین پیدامیش تازه این اخراش شوهرم پیدانمیکرد گفتم خوب ایرانی بخر داروخون پرلوتون داده بودگفته بودایرانی خخخ درصورتی ک پرلوتون خارجیش وفیمولایف ایرانی

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
2731

وااا اینقدگرون شده من تادوماه پیش ایرانی رودونه ای هفت وخارجی روهمون ک عکسش توابن تاپیک هست ودکترمم تاییدکردخارجی دونه ای۱۳

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
راستی مشکلت چیه دکتر نوشته برات؟

به دکترم گفتم فک میکنم تکونای بچه خیلی پایینه این امپول رو نوشت . البته قبلا دو تا سقط داشتم بخاطر مشکل انعقادی بوده الان انوکسوپارین میزنم و شیاف ولی اینم نوشت 

خدایا راضیم به رضای تو 
2740
واه مگ میش نباش من توبارداریم ده دوازده تازدم بگردین پیدامیش تازه این اخراش شوهرم پیدانمیکرد گفتم خو ...

معاونت دارو گفت کلا نمیخوان خارجیش وارد کنن ایرانیشم تولید شده یکی دو هفته دیگه پخش میشه 

خدایا راضیم به رضای تو 
من از کل ایران چندتا تونستم پیدا کنم دوتا خارجی بقیه ایرانی از دکتر داروساز حسابی پرسیدم گفت ایرانیش ...

من تو یه داروخونه که تازه باز شده و از قبل داشتین ایرانیش دونه ای ۳ تومن گرفتم

خدایا راضیم به رضای تو