2733
2734
پسر من پنج ماهشه تا حالا فقط شیر خودم و خورده خداروشکر زیاد هم بوده میدونم که شیر مادر از همه چی براش بهتره و در حین شیر خوردن رابطه عاطفی عمیقی هم باهاش بزقرار میکنم اما یه وقتا خسته میشم دیگه بخاطر شیرش یه لحظه هم نمیتونم پیش کسی بذارمش شیردوش هم دارم اما از شیشه شیر نمی خوره الان مدتهاست بیرون نرفتم مهمونی که میریم خونه غریبه و آشنا باید برم تو اطاق خواب و تک و تنها شیرش بدم همش تو ماشین هم گاهی مجبورم شیر بدم شبا هم دوسه بار باید بیدار شم شیر بهش بدم
راستش حرص می خورم وقتی میبینم بعضیا راحت شیشه رو پر میکنن شیزخشک و میذارن دهن بچه ... معمولا بچه هاشون تپل تر هم هستن بعدشم میگن همه مادرا بهترین و واسه بچه میخوان
فی فی فی
پس من در به در چی میگی که سه سالشه و هنوز بهم اویزونه به هیچ طریقی هم نشد ازش بگیریم
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ببین عزیزم من از اول نی نی رو به دوتاش عادت دادم هم شیر خودم هم شیر خشک. خیلی الان راحتم .هرجا که برم یا بخوام نی نی رو نبرم میشه با شیشه بهش شیر بدن خداروشکر تاحالا مشکلی نداشتم
پسرم گل پسرم ای همه احساسم ...ای تمام عشقم....می تپد قلب من با تبسمهایت...
عزیزم نا شکری نکن این نعمت بزرگی که خودت شیر داری به بچت میدی بعضیا شیر نارن حصرتن یه قلوب از شیر خودشون به بچشون بدن
این نعمته بزرگه که خدا بهت داده .میدونم سخته ولی خب مادر بودن سختی هم داره دیگه
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده
2740
من یکی که اوایل سختم بود خیلی
هر دو رو بهش دادم و شیر خشکم میخوره البته فقط اخر شب و وقتایی که جایی برم

الان یه هفتس که در طول روز بعصی اوقات سینم رو نمیگیره دارم میمیرم دوس ندارم سینم رو ترک کنه......
CafeMom Tickers
2706