2733
2739
عنوان

لیزر موهای زاید صورت

4172 بازدید | 13 پست
7 ماهه تقریبا دارم میرم لیزر همه ی موهای صورت ولی هنوز موهای صورتم یه خرواره دو سه روز دیگه هم وقت دارم باید برم مگه لیزر دایمی نیست پس چی شد؟نکنه اینا به قول خواهرم موهای زاید نیس قشنگیه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من پیش هرکی رفتم آخر سر همه گفتن هرکی لیزر کرده مجبور شده الکترولیز هم بکنه واسه همین 2 سال مدام رفتم الکترولیز تقریبا دوماهی یه بار تمام موهای زیر چونم رفته بود تا توی حاملگیم دوباره دراومدن و هنوزم هستن
2740
سلام دوستان
مطلبی که حدیث بانو نوشتند کاملاً به جاست.
چه نوع تکنیکی؟ و با چه دستگاهی؟ و کجا؟

درحال حاضر با توجه به تقاضای بیش از حد استفاده از این نوع خدمات زیبایی، کمپانی های زیادی این گونه دستگاه ها را تولید می کنند که از بین آنها فقط چند کمپانی معتبر هستند و تکنیک های مؤثر ارایه می دهند که بر پایه ی آزمایشات و تحقیقات علمی مراکز و دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکاست. ولی با توجه به قیمت های بسیار پایین دستگاه های متفرقه بسیاری از کلینیک ها و سالن های زیبایی اقدام به خرید این دستگاه های ناکارآمد می کنند و در نتیجه با عدم رضایت مشتری مواجه می شوند.
سعی کنید ببینید در کلینیک های معتبر اروپا و آمریکا چه تکنیک ها و دستگاه هایی استفاده می شود. یکی از این کمپانی های قدر و صاحب نام، کمپانی الیپس دانمارک می باشد که جدیدترین و مؤثرترین دستگاه های رفع دائمی موهای زاید را تولید و عرضه کرده.

سایت کمپانی:
http://www.ellipse.org
برای مطالعه مطالب فارسی:
http://www.ellipse.ir

یادتون باشه معمولاً مراکز معتبر و موردتأیید در سایت اینگونه کمپانی ها معرفی شده اند. شما می تونید لیست آن ها را هم ببینید و با آن ها ارتباط برقرار کنید.

کلينيک زيبايي ادونيس

ليزر موهاي زايد (با مجهزترين دستگاه روز دنيا و کاملا بدون درد ) در کلينيک زيبايي ادونيس

به متولدين هر ماه 50 هزار تومان تخفيف در کليه خدمات در ماه تولدشان داده ميشود.

ساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

بستگی داره با چه اشعه ای باشه و اینکه جای معتبر بری یا نه من 2 جلسه رفتم برای موهای زیر بغل و بیکینی ...

دقیقا باید ببینی برای پوستت چه لیزری خوبه مال پوستای ایرانی لیزر الکسانداریت بهتره اگه سمت غربی کلینیک پاسارگاد داره 

مطب پوست مو زیبایی و لیزر درسا در حال برگزاری جشنواره ای شگفت انگیز میباشد که تخفیفان و نت برگ لیزر موهای زائد در تهران ( دستگاه الکساندرایت دکا بهترین و به روز ترین دستگاه روز دنیا) را سرلوحه کار خود قرار داده است که بابت هزینه تمامی خدمات مثل:

لیزر کل بدن و صورت

لیزر بیکینی و زیر بغل

لیزر آقایان

بوتاکس و فیلر صورت

فیلر و ژل لب

مزوتراپی صورت و مو

لیفت صورت با نخ

پاکسازی تاتو

میکرونیدلینگ

و همه روش های جوانسازی روز دنیا

توسط حاذق ترین پزشک، معاینه و مشاوره رایگان و دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا در خدمت شماست. درسا از جمله مراکزی است که قیمت ها و پکیج های تخفیف همراه با کار و تاثیر گزاری فوق العاده ارائه میکند.

09128131759

آدرس :

تهران، خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1