2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دنبال مدرسه سفارت انگلیس میکشتم گویا تعطیل شده و دیگ نیست . مدرسه سفارت المان و پاکستان هست و شنیدم مثل اینکه مدرسه سفارت پاکستان هم معتبره . البته من دنبال مدرسه انگلیسی یا بین المللی که  زبانش انگلیسی باشه  هستم که مدرک حتما معتبر باشه بصورت بین المللی . اگر اطلاعات بیشتری پیدا کردید لطفا اگ امکانش بود به منم بفرمایید 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دنبال مدرسه سفارت انگلیس میکشتم گویا تعطیل شده و دیگ نیست . مدرسه سفارت المان و پاکستان هست و شن ...

منم خیلی پیگیرش هستم سفارت پاکستان هزینش خیلی زیاد و دلاری هست اما نمیدونم کسی که اقامت کشور دیگه ای نداره می پذیرند یا نه

2740
منم خیلی پیگیرش هستم سفارت پاکستان هزینش خیلی زیاد و دلاری هست اما نمیدونم کسی که اقامت کشور دیگه ای ...

هزینش چقدره؟  مدرسه سفارت المان البته بخش انگلیسیش خوبیش  این هست که فقط بچه هایی که تابعیت المان یا انگلیس دارند قبول میکنه و عمومی نیست . حقیقتش ما انگلیس زندگی می‌کنیم و تابعیت انگلیس داریم منتها احتمالا بخاطر بیزنس همسرم بخاییم یه مدت ایران زندگی کنیم و بچه هام تو سن مدرسه هستن برای همین دنبال مدرسه سفارت یا بین المللی تاپ و عالی که مدرکش حتما مورد قبول انگلیس باشه میگردم 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40