2737
2734
بچه ها کریر صندلی ماشیبن هم میشه ؟؟؟؟؟

بعضی جاها رفتیم میگفتن این نمیشه صندلی ماشین بعضی جا ها میگفتن این کریر صندلی هم میشه

برای دختر خالم داشتیم سیسمونی جمع میکردیم

برای خودمم چند ماه دیگه هم میخوام

برای دختر خالم چیکو خریدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونطورا که خیلی ایمن باشه نمیشه ولی بعضیشون میشه با کمربند ماشیم ثابت بشه البته تقریبا
بعد اگه دیدی لازمه خیلی میتونی یه صندلی ماشین بخری
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
2740
من میگم شما که انقدر دو دلی یه ساک حمل ساده مامالاو بخر که 120 تومنه و چند ماه اول میتونی بچه رو بزاری توش

و یه صندلی ماشینه well don بخر که حدود 500 600 تومنه و بچه رو از بذو تولد میتونی بزاری توش تا فکر کنم وقتی که 25 کیلو بشه
مکسی کوزی عالی اماخوب خیلی گرونه
الان گراکو هم گرون شده
ببین من خانوادم شهرستانن خیلی توی جاده بودم بخصوص از همون ماه اول بنابراین واسه من عالی جواب داد چون هم کریر بود هم صندلی ماشین بستگی به سبک زندگیت داره
این مال دخترمه اون زیرش که کرم رنگه بیس هست که به کمربند صندلی ماشین نصب میشه. ایمنیش عالیه
الا ن اطلاع ندارم چه قیمتی هست من دو سال پیش خریدم اما الانم که دخترم 17 ماهشه به عنوان صندلی ماشین ازش استفاده می کنم تا 12 کیلو گنجایش داره
اینه عکسش
آپلود عکس کوچولوهای فارسی
2706