2733
2734
عنوان

شوهر دوستم یه نامرد به تمام معناست

2527 بازدید | 54 پست
بچه ها دوستم امسال 3 ساله که ازدواج کرده از اول زندگی شوهر بچه ننش پدرشو در اورده هم خودش هم خانواده بی شرفش
خلاصه کنم این طفلک از ناراحتی اعصاب گره تو گلوش دراومده که که باید عمل کنه عملشم به گفته دکترش خیلی سنگینو و حساسه چون غدها رو شاهرگشه و عمل گسترده اییه
منتها هزینه عمل 9 میلیون میشه و دکتره یه بیمارستان دولتیم هست منتها بهش گفته اونجا من عمل نمیکنم رزیدنتا عمل میکنن و من فقط نظاره گرم به نفعته بیایی تو یکی از دو بیمارستان خصوصی که خودم عملت کنم
حالا مرتیکه 3 روزه نمیدونیم کدوم گوریه گفته من ندارم نمیدم خانوادت باید هزینه عملت بدن حالا دوستم از من راهکار میخواد میگه بعد از عملم دیگه پامو تو خونش نمیزارم و طلاق میگیرم همشم از من راهنمایی میخواد منم نمیدونم چی بهش بگم و چطوری راهنماییش کنم
دوستان اگه یکی از دوستای شما که خیلیم براتون عزیز باشه این مشکل داشته باشه شما بهش چی میگید براش چی کار میکنید خیلیییییییییییییییییییییییییییی دلم براش کبابه
هر سقوطی پایان کار نیست، سقوط باران، قشنگترین آغاز است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرش بره بمیره میتونه مثل آدم بیاد بگه زنم عزیزم فدات بشم من ندارم پول یا اصلا بره قرض بگیره اگه کسی هم نداد بهش پول از پدر مادر زنش قرض بگیره ولی کنار زنش باشه خیلی نامرد خیلییییییییییییییییی
دکتره هم تازه آشنای دایی دوستم بوده گفته تا 3 تومنشو میتونم از هزینه خودم بهت تخفیف بدم ولی بقیش مربوط به بیمارستانه
2740
دوستم بهش گفته سرویس عروسیمو میفروشم بقیشم از بابام میگیرم بهش گفته گ و ه زیادی نخور سرویس مال تو نیست مال منه
این جور مردا نباشن تو زندگی مشترک بهتر هستش به اینا میگن شریک زندگی مرد بودن به ریش و سبیل نیست من جای دوستت بودم تفم نمینداختم روش یه لگد هم میزدم از زندگیم مینداختم بیرون
2706