2737
2739
عنوان

یبوست نی نی دو ماهه

1047 بازدید | 13 پست
دخترم 2ماه و 6 روزشه امروز 11 روزه شمکش کار نکرده ...یک ماه اخر همش هفته ای 1بار کار می کرد که دکی کفت طبیعیه ولی این دفعه 11 روزه که کار نکرده کسی تجربه ای داره؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت چیزایه ملین بخور مثل الو زرد -اب انجیر- کمپوت گلابی...........

من که هر موقعه اینارو میخوردم زودی رو پسرم تاثیر داشت اخه اونم شیر خودمو میخورد........
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2728
من توصیه خودم رو بگم البته نه برای اینکه نگران بشی برای اینکه جدی بگیری . پسر من در 2 ماهگی یک عفونت شدید گرفت و اون هم یبوست داشت دکتر گفت اگر هر روز شکمش کار می کرد ممکن بود با دفع از بدنش خارج بشه پس حتما حتما سعی کن شکم بچه ات هر روز کار کنه خودت چیزهای ملین بخور به اون هم می تونی یه کم اب جوشیده بدی و همینطور ترنجبین بدی هیچ ضرری هم نداره
Lilypie Maternity tickers
2740
فریده جون منم دخترم این جور بود خیلی اذیت بود ... بعد دکتر متخصص بهم گفت که به دلیل نفخ شیکمش این بچه نمیتونه دفع کنه قره کولیکید یه ضد نفخ خاجی داد بعد مصرف خیلی خوب شد کمکم این مشکلش به کل حل شد ...
پسر منم میشد 8- 7 روز شکمش کار نکنه و مشکلی هم پیش نمی اومد
الان بزرگتر شده باز هم دیروز همین مکل رو داشت
خیلی اذیت شد
امروز عصر می خوام ببرمش دکتر
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد