2733
2739
عنوان

کسی مهد "کودک پارسی" تو پاسداران رو میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6713 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان یاسمینا بچه ها رو به زور نمیخوابونن!! مگه اینکه مادری بگه حتما بخوابه! وگرنه از دوستای پسرم مامانش میگفت سپردم که نخوابه و نمیخوابه!! اون ساعت میبرنش پایین
2731
2740
یه سری نکات ریز هم بود که هفته پیش تذکر دادیم....منتظریم ببینیم چی میشه چند تا از مامانا با هم در ارتباطیم .... تبادل نظر میکنیم و اگه موردی باشه هر بار یکی صحبت میکنه....تا حالا که برخوردشون خوب بوده و سریع هم اقدام کردن
آره خداروشکر برخوردشون خوبه....منم یکم از نظافتش ناراضی بودم ولی اونروز دیدم که فومها رو درمیارن و میشورن خیالم راحت شد... راستش من آموزش زیاد برام مهم نیست...البته تو این سن...بیشتر ارتباط بچه ها و لذت بردن از اوقاتش برام مهمه...چون دیدم دوروبرم نمونه هایی که آموزش بر فرض زبان داشتن تو مهدشون ولی الان که مدرسه میرن نقش چندانی نداشته تو زبانشون...همین که بچه ها شاد باشن و با همسالاشون باشن به نظر من کافیه...خوشحال میشم شمارت رو داشته باشم گیلانا جون...چند دفعه منتظر شدم ببینمت ولی مثل اینکه شوهرت میاد دنبال کوچولوت
محیاجون منظورم از آموزش زبان و ...نبود بیشتر آموزشهای مهارتی مد نظرم هست مثل نقاشی سفال و .... با اینکه اینا تو برنامه مهد هست ولی بصورت جدی و اصولی انجام نمیشه فقط کسایی مرتب ازش استفاده میکنن که این کلاسها رو بطور مجزا ثبت نام کردن و هزینه جدا میدن! این به نظر من درست نیست...میتونن بگن که این آموزشهارو نداریم و اگه بخواین باید ثبت نام کنین و شهریه جدا بدین
آره خب درست میگی... البته یه چیزیم هست ...اینکه آموزش متمرکز تو این سن خیلی مشکله...من خودم رشته ام تا حدودی مرتبطه و سابقه خیلی کمی تو مهد داشتم...و مدتی که با پسرم تو مهد بودم از نزدیک دیدم که چقدر کار مشکلیه ...البته این توجیه نمیکنه که کار رو بچه ها انجام نشه... ولی تا همین اندازه که دستشون فرضا تو شکل دادن گل قوی بشه حتی اگر شکل خاصی هم نسازن به نظر من کافیه انتظار بیشتر تو سال بعد باید باشه به نظرم البته من کار مهدهای دیگه رو ندیدم نمیدونم شاید اونها موفقتر باشند
2706