2733
2734
عنوان

کسی مهد "کودک پارسی" تو پاسداران رو میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6713 بازدید | 56 پست
گیلانا جون پسرت تو کلاس کدوم مربیه؟ من تو بد دوره ای هستم...یک هفته با پسرم رفتم تمام مدت به من چسبیده بوده حالا از شنبه مربیش گفته باهاش نرم تو کلاس.خیلی ناراحتم.مطمءنم گریه میکنه....خودم خیلی داغونم...میدونم باید عادت کنه...ولی پذیرفتنش برای خودم سخته که بخواد هی گریه کنه که از من دوره...همش دو دل میشم که فعلا مهد نبرمش تا سال دیگه....پسر شما چند سالشه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام...وای نه...یک هفته باهاش رفتم تو کلاس...مربیش گفت دیگه نیا...با چند نفر دیگه هم مشورت کردم گفتن روالش همینه..یک هفته کافیه...دیگه باید ازش جدا شی ...گریه میکنه ولی عادیه.... الان دو روزه میذارمش میرم دیروز خیلی گریه کرد ولی امروز کمتر...ولی وقتی دید من رفتم مربیش میگه نیم ساعت شدیدا گریه کرد... خیلی سخته...دلم کباب میشه براش...پسر شما راحت جدا شد؟
2731
2740
گیلانا جون پسر شما صبحانه و ناهار رو توی مهد میخوره؟میدونی کیفیت غذاشون چجوریه؟من یه بار دیدم به نظرم زیاد جالب نبود و کم برای بچه ها ریخته بودن حالا نمیدونم بچه ها همونقدر میخورن شاید...آخه پسر من با اینکه تپل نیست دو برابر اون میخوره
مامان یاسمینا از چه نظر میگید بهداشتشون خوب نیست؟من یک هفته با پسرم تو کلاسشون بودم...چیز خاصی ندیدم...آره شاید ظاهر مهد خیلی تمیز نیست مثل فومها و دیوارها و ... منم از این لحاظ ناراضیم...میشه بگید چی دیدید؟ شادان شنیدم خیلی شلوغه...