2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1652162 بازدید | 28495 پست
سلام دوستان من تقریبا تاپیک رو خوندم و اطلاع کلی از وضعیت همه دارم.من دجار ریزش منطقه ای شدم همون الوپیسی یا سکه ای.دارم دق میکنم.دکترم بهم یه دارویی رو تزریق کرد که نتاسفانه اسنشو نپرسیدم.ولی فکر میکنم که گسترش پیدا میکنه منطقع سکع ای.متاسفاته جلو سرمه.خواهش میکنم کنکم کنید
سلام اکی جان میگن پیاز عنصل برا ریزش سکه ای عالیه من خودمم درگیرش شدم ولی اونموقع با گیاهی اشنا نبودم و پزشکم برام یه امپول به اون قسمت که ریخته بود تزریق کرد با یه محلول که هر روز باید اون قسمتو ماساژ میدادم خداروشکر چند ماهه خوب شد و کامل پر شد ریزش سکه ای بخاطر اعصابه سعی کنید اعصابتونو اروم کنید و یا پیاز عنصل استفاده کنید و یا اگه از اون امپوله ( اسمشو یادم نمیاد محلول هم دست ساز بود ) رو زدید صبر کنید در میاد موها استرس و نگرانی وضعیتتون رو بدتر میکنه مراقب باشید پیاز عنصل سوزشش وحشتناکه اگه خواستید استفاده کنید از روغنش استفاده کنید خودتون بگیرید و درست کنید نتیجه میده کلا برا رویش مجدد عالیه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من به سرم زده پیاز عنصل رو برای وسط سرم تست کنم خیلی خالی شده
مهربان همیشگی من... خودت گفتی:ادعونی استجب لکم... بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا... گوش کن... این منم که اینروزها بیش از همیشه میخوانمت... اجابت کن مرا...
2742
پیرا کردن علت اولیشه....
مهربان همیشگی من... خودت گفتی:ادعونی استجب لکم... بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا... گوش کن... این منم که اینروزها بیش از همیشه میخوانمت... اجابت کن مرا...
روغن سیربرای ریزش سکه ایی عالیه یک قوزک کامل سیرتویک شیشه مرباخوری کوچیک رنده کنیدوروغن زیتون بکریافرابکریاروغن کنجدبریزیدیکهفته بزاریدکناربعدشب بمالیدماساژبدیدصبح بریدحمام. خواهرم جلوسرش ریزش سکه ایی داشت بااینکارموهاش دراومد. برای ابروهم خوبه.برای پادردوسیاتیک ورماتیسم همخوبه.
سلام دوستان، متاسفانه هنوز علت ریزش موهام رو نمیدونم. هر ۶ماه آزمایش میدم فقط کمی فریتین و ویتامین دی و زینک پایین بود و چندین ماهه که دارم مکمل استفاده میکنم ، دکتر هم گفت اونقدری پایین نیستن که باعث ریزش مو بشه، اما روز به روز داره بیشتر میشه. نمیدونم برم دکتر یا با داروهای شیمیایی همه چیز بدتر میشه. روغن نمیتونم استفاده کنم موهام چربه، حنا یوقتایی ک میزنم ریزشم رو بیشتر میکنه. آیا کسی هست که مشکلش مثل من باشه؟؟
با توجه به اینکه ازمایشات خوب بوده ریزشت یا از گرمای بیش از حده یا سرما سرچ کن مشخصات طبع ها رو توی نت پیدا کن و طبعتو تشخیص بده اگه گرم بودی که با سردی ها بدنتو خنک کن اگرم سرد بودی که بالعکس تو که چربه موهات روغن یک ساعت هم روی موهات بمونه کافیه
2740
داروهای شیمیایی وضعتو بدتر نکنه مطمئن باش بهتر نمیکنه و به محض اینکه یک هفته وقفه بیوفته بین استفاده اش ریزش وحشتناک میگیری و موهایی که الان داری هم ریزش میگیرن تو اول باید علت ریزشتو پیدا کنی بعد درمان رو شروع کنی اگه دسترسی به دکتر سنتی خوب نداری خودت توی نت درباره طبعت تحقیق کن ولی خانوما معمولا ریزششون از سردیه ولی ممکنه بخاطر گرمی هم باشه اگه طبعتو بفهمی کارت راحتتر میشه چون مطابق با طبعت تغذیه ات رو اصلاح میکنی و ماسک میذاری همه چی هم برمیگرده به طبع و تغذیه اینا اصلاح بشه قدم خیلی خیلیییییی بزرگی برای رسیدن به قطع ریزش یا رویش برمیداری
سلام به شما خانومای عزیز و مو قشنگ من 7 سال بودکه درگیر ریزش مو بودم ولی خب توی 2 3 سال اخیر دیگه فهمیدم که اوضاع داره خراب میشه تمام سایتای و ویدئو های ایرانی و خارجی رو خوندم و دیدم حتی باورتون نمیشه اما تمام صفحات تایپیکای ریزش مو رو هم خوندم و بلاخره راهشو پیدا کردم خدا روشکر الان ریزشم کاملا قطع شده و موهام هر روز داره پر تر پر تر میشه. هر کسی سوالی داره میتونم کمکش کنم و اینم بگم که اصلا نگران نباشین گریه کردن و شمردن مو و شبا تا صبح با خدا حرف زدن رو منم تجربه کردم به قران زجر کشیدم تو این 7 سال شکنجه شدم اما به شما میگم که بدونین ریزش موی خانوما چه ارثی و چه غیره درمان داره من خودم دیگه یه پا حکیم شدم انقدر که گشتم و گشتم فقط میخواستم بگم گه تورو خدا زندگی قشنگتون رو خراب نکنید به خاطر غصه موهاتون درست میشه به خواست خدا کمکی خواستین در خدمت همتون هستم.
سوگند جون مرسی از اینکه بهم امید دادی، فعلا پیش یه عطاری رفتم محلول دست ساز بهم داد ترکیب مورد و رزماری که اصلا هم چرب نیست، دارم استفاده میکنم ببینم خدا چی میخواد. بچه ها بنظرتون بادکش و حجامت تاثیری داره؟؟
دوستای گلم متاسفانه مساله فقط با یه ماسک و برنامه نیست چیزای زیادی باید توی زندگیتون عوض شه مساله سر سبک زندگیه و از اونجاییکه مزیاد نی نی سایت نمیام اگر موافق باشیدیه پیج اینستاگ رام باز کنم و قدم به قدم همه چیزو بگم برای همه تون.فکر تل گرامم کردم اما مشکل تلگ رام اینه که امکان سرچ نداره پس کسی نمیتونه اتفاقی پیدامون کنه تا هر بنده خدایی خواست استفاده کنه.همه تون موافقین که پیج رو باز کنم؟
2706