2737
2739

ساعت ۵ صبح سیرو عسل خوردم میگن ناشتا بخوری برای لاغری خوبه 

خوردم وخوابیدم ساعت ده بیدار شدم تا ۱۲ ظهر هیچی نخوردم بعد چایی خرما به زور خوردم چون پریود بودم 

ولی الان هر کار میکنم دستم نمیره نهار بخورم .

شما سیر و عسل برای لاغری امتحان کردین 

لاغر شدین یا فقط جلوی اشتهاآور رو گرفته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جدی اگه اینقدر خوبه منم بخورم

کاربر عزیز اگه میبینی حرفام یا تاپیکم مورد علاقه شما قرار نگرفته مجبور به جواب دادن نیستی 👾 وقتی تو تاپیک کسی شرکت کردم با استارتر هستم اگر نظرم رو دوست نداشتی چیزی نگو چون من فقط انتظار بازخورد از استارتر دارم ممنون.                                                                   

من فقط شمال باشم سیر میخورم در غیر این صورت بگن معجزه هم میکنه نمیخورم هم فشارم میفته هم از بوش مریض میشم😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
طرز تهیش چطوره چه اندازه مخلوط کردی

یه شیشه کوچیک توش سیر پوست گرفتم ریختم بعدش هم عسل ریختم روش درش رو بستم گذاشتم تو کابینت 

صبح یه قاشق خوردم ویه حپه سیر که توش بود 

اسی دهنت بونمیگیره؟

زدم تو اینترنت 

نوشته بود یه کوچلو آبلیمو روش بخوری دهنت بو نمیگیره 

عسل هم خودش نمیزاره دهنت بو بده 

سیر ریز نکن همین جوری حپه ای مثل قرص باید بخوری 

همه اش قدرت تلقینه تو یه درصد فکر کن اون سیر و عسل کاری کرده باشه واسه اشتهات تلقین گاهی معجزه میکنه

دو روز پیش هم خوردم ولی سیر خیلی کم بود 

دیگه دیروز یه عالمه سیر ریختم و ۳ حپه کوچلو خوردم 

2706