2737
2739
سلام دوستان من تاریخ زایمانم اگر خدا بخواد 18 تیر ماهه 90 هستش و دکترم خانم معصومه میر اسماعیلی هست که بیمارستان اتیه باید برای زایمان برم.خیلی فکرم مشغوله که اونجا برای زایمان چه جوریه و پرسنل بیمارستان و رسیدگی و اتاق عمل و هزینه هاش چه جوریه...لطفا هر کی هر چی می دونه بگه..از اتاق عمومی و خصوصی...تعداد نفرات اتاق عمومی...همراه..هزینه ساک بچه...چی باید ببریم؟چی میدن؟بهداشت اتاق ها؟فیلمبرداری؟همراه؟خلاصه هر چی میدونین بگین تا خیال همو راحت کنیم.......ممنون میشم ایشالا همه زایمان خوب و را حتی داشته باشین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام هیوا جون...
منم می خوام اتیه زایمان کنم...
هزینه ی طبیعی 1500 و هزینه سزارین 2300 هستش...
اما یکی از دوستام که اونجا کورتاژ کرده می گه روی 3500 سزارین رو حساب کن...
هزینه ی اتاق خصوصی هم 450 تومن شبی بودش...
دکترم می گه اتیه بیمارستان خوبیه....همراه هم می تونی واسه اتاقت داشته باشی اما واسه زایمان نه!
الهی و ربی من لی غیرک؟
2728
من تیر پارسال زایمان کردم اونجا . هر چی بگم کم گفتم . خیلی عالی بود . من پارسال 2100 دادم . پرسنل واقعا عالی بودن و من نمونه توجه و حساسیت اونا نسبت به مادر و نوزاد را توی بیمارستان هایی که اطرافیانم توی امسال عمل کردن ندیدم . واقعا دوستدار مادر و کودک هست و به شیر دهی توجه بی نظیری داره . من اتاق 2 تخته بودم و راحت هم بودم . همراه هم میتونستم داشته باشم . اختلافش با اتاق خصوصی 100 تومن بود . بیهوشی اش هم خوب بود . من 5 سال پیش بینی ام هم اونجا عمل کردم و راضی بودم . اصلا لازم نیست وسیله برای نی نی ات ببری . فقط یک شیر دوش دستی 3000 تومنی بخر و ببر . واسه شب اول لازمه . خودشون واسه پسر و دختر لباس یکدست به اضافه یک پتوی نازک میدن . پوشک هم میدن . کلا خیلی عالیه . واست روانشناس هم میفرستن و باهات حرف میزنه .
دکتر من هم خانم میراسماعیلی هستن. من هم هزینه زایمان رو چند ماه پیش پرسیدم همین بود که مامان کوچولو گفتن.ولی هزینه اتاق خصوصی و همراه جدا حساب میشه.یه بار که رفتی ویزیت(احتمالا ساختمان پزشکان اتیه میری دیگه)برو خود بیمارستان تو اطلاعات پشت شیشه هزینه اتاقها رو نوشته.فقط اتاق خصوصی از قبل نمیتونید رزرو کنید. هرزمان که برای زایمان میری اگر داشته باشن میدهند. اتاقهای 2 و 3 تخته داره.
سلام دوستان مرسی از همکاریتون....من همین امروز از ترخیص بیمارستان اتیه هزینه سزارین رو پرسیدم...دو ملیون و سیصد هزار تومن میشه و هزینه اتاق خصوصی هم اگر بخواهی شبی 230 هزار تومن بیشتر میشه و اتاق خصوصی هزینه همراه نمیگیرن ولی اتاق عمومی میگیرن
2740
سلام هیوا جان

دیگه کلوپ مامانای تابستون نمیای بچه ها خیلی سراغت رو میگیرن

منم به امید خدا آخرای مرداد تو آتیه با خانم دکتر رضوان کاظمی سزارین انجام میدم
من دقیقا از حسابداری سوال کردم

2300 هزینه سزارین میشه به صورت آزاد که شامل همه چی جز همراه و اتقاق خصوصی میشه

اگه اتاق خصوصی بخوای باید 2-3 روز قبل به بیمارستان اعلام کنی چون ممکنه روزی که بری برای زایمان اتاق خصوصی نداشته باشن

هزینه همراه هم برای اتاق عمومی که معمولا 2 تخته هست اتاقهاش 70 تومنه

من جون بیمه تکمیلی دارم از هزینه سزارین که 2300 میشه
1 تومنش رو بیمه تکمیلی پرداخت میکنه

و من فقط 1300 بابت سزارین و 1 شب خوابیدن

و حدود 300 هم باید بابت اتاق خصوص جداگانه پرداخت کنم

که از مقداری که من پرداخت میکنم بعدا کپی برابر اصلا مدارکم رو میتونم از بیمارستان بگیرم و ببرم بیمه تأمین اجتماعی

تا مقداری از هزینه هارو هم اونجابده

مثلا حدود 500 هم تأمین اجتماعی میده
Daisypath Happy Birthday tickers
سلام بارون جون خوبی؟ممنون از توضیحاتت...ایشالا به سلامتی نینیت بیاد بغلت.....من جدیدا کم نت میام زیاد حالم جالب نیست ...دیگه دارم خودمو به زور میکشونم تا 18 تیر برسه و برم برا زایمان...در مورد بیمارستان هم من سوال کردم همین مثل شما گفتن فقط هزینه اتاق خصوصی رو گفت 230 هزار تومن بیشتر از عمومیه و بیمه هم قبول نمیکنه اما انگار اتاق عمومی و همراهش رو بیمه میده....یه چیز دیگه اینکه اگه اتاق خصوصی بگیری برا همراه دیگه پول نمیدی و انگار میتونی چند نفرو پیشت نگه داری....البته 2 نفر بیشتر لازم نیست چون خودمون از شلوغی کلافه میشیم ولی من دوس دارم مامانم و همسرم پیشم باشن...حالا نمیدونم همسرم رو میزارن یا نه؟ خلاصه فکرم مشغول این برنامه هاست...ولی بعضی از دوستام که اتاق عمومی هم رفتن میگفتن خیلی خوب بوده...راستی هزینه فیلمبردار چقدره؟شنیدم یه ساک لوازم بچه و یه ساک لوازم مادر هم باید خریده بشه.. جریان اونا چیه؟؟؟؟؟اگه کسی میدونه بگه....ممنون از همه دوستان
هیوا جان هزینه فیلم برداری رو نمیدونم

ولی ساک و لوازم بچه و مادر رو من شنیدم خود بیمارستان میده بدون هزینه (یعنی با همون هزینه)

در مورد همسرت هم

خیلی از دوستان که اونجا زایمان کردن اتاق خصوصی داشتن

اجازه دادن همسرشون شب پیششون بمونه
Daisypath Happy Birthday tickers
مرسی باران جون ......وای خدای من کی روز زایمان میریه؟؟؟من خیلی بیتابم...دوس دارم هر چی زودتر نینی رو ببینم و سبک بشم و بعدش کلی بدوم.....یعنی میشه؟؟؟؟؟گریهههههههههههههههههه خیلی از دست و پا افتادم خیلی ورم دارم ....استرس و فکر زایمانم که نگوووووو ......ایشالا هیچ اتفاق بدی نیفته و همه چیز خوب و روبه راه باشه و هم من و هم همه دوستان راحت این بار شیشه رو زمین بزاریم........به امید اون روز شیرین
سلام بچه ها منم بهمن ماه پارسال اتیه با دکتر رضوان کاظمی زایمان داشتم سزارین وبیهوشی کامل....
بیمارستان عالیه بچه ها نگران هیچ چیز نباشید...فقط اونروز که من رفتم احساس کردم خیلی شلوغ بود به جز من شاید 15نفر دیگه ساعت 8صبح وقت سزارین داشتن البته با دکترهای مختلف...
بارون جان از نظر دکترت خیالت راحت باشه کارش حرف نداره
توضیحات بچه ها کامل بود من دیگه چیزی نمیگم فقط یادتون باشه چندتاکمپوت اناناس وگلابی همراه تون ببرید که به شدت احتیاج پیدامیکنید.... زایمان خوبی داشته باشید بوسسسسسسسسسسسسسسس
2706