2733
2739

بچها من از چند ماه پیش قصد اقدام داشتم اما تیروییدم کم کار بود دکتر گف باید ۲ماه قرص بخورم بعدش خاسم اقدام کنم پریود نشدم رفتم سونو گف کیست داری.دکتر آمپول زد برام و گف ۱ ماه قرص جلوگیری بخورم بعدش اقدام کنم. حالا این ماه چندبار اقدام کردم.از همونوقت ک اقدام کردم کمر درد دارم.احساس میکنم ورمم دارم.همشم خابم میاد .. ۱۱ ام موعدمه.

شماها چه حالت هایی دارید؟؟

من بارداري شيميايي داشتم تير ماه ١سقط شد باخون ريزي قرص تقويتي خوردم تير اقدام كردم مرداد پريود شدم باز اقدام كردم الان دكتر برام ازمايش نوشت ولي باز خون ريزي دارم سونو دادم كاملا سالمم نميدونم چرا نميششه

ایشالابارداری منم۹موعدم هست بعد پریودم تادوفته یک درمیان اقدام کردم  الان کمرم زیاددردمیکنه پامیشم یکاری میکنم کمرم زیاددردمیکنه وزیرشکمم گاهیی تیرمیکشه واینکه بعصی وقتامعدم دردمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اقدام کردم امروز سه روز از اقدام میگذره زیر دلم درد میکنه مثل احساس پریود و نوک سینم درد داره وچند بارم خارش داشت ... هیچ وقت اینجوری نبودم یعنی میشه؟؟؟؟؟

من چه گویم؟؟؟               چون تو میدانی نهان....
2742

منم ۸موعودم هست ولی کلا ۶روز جلو میندازم همیشه،باید۲۹اینا میشدم دیگه فعلا نشدم این ماه آمپول زدم و متفورمین خوردم

حالت خاصی ندارم فقط احساس میکنم ادرارم زیاد شده باتخمدونام درد میکنم،فولیکولم هم روز یازده پریود ۱۷بوپ

2740
من بارداري شيميايي داشتم تير ماه ١سقط شد باخون ريزي قرص تقويتي خوردم تير اقدام كردم مرداد پريود شدم ...

وقتی تیر سقط کردی ۲ماه حداقل ب بونت استراحت میداری تا تقویت بشه خب.نگران نباش منم پارسال ۱ سقط کردم

وقتی تیر سقط کردی ۲ماه حداقل ب بونت استراحت میداری تا تقویت بشه خب.نگران نباش منم پارسال ۱ سقط کردم

دكترم گفت ميتوني اقدام كني چون مشكلي ندارم ١تير با خون ريزي يه هفته ايي سقط شد مثل پريودي

2706