2737
2734

بچها اولا ک مامانم خودش شاغله 

حدودا یک میلیارد و ششصد  پول داده به بابام (ماشینشو فروخته چون ماشین نوشتیم) بابامم گفت تو میخوای یک ششصد بدی بانک ک چی بشه همونو بده من بزنم به کار(کارگاه داره و یکمم توی بورس و ایناست) 

ما هم به مامانم گفتیم اگر پولتو دادی دیگه حرفشو هعی نزنی اعصاب مارو خورد نکنی 

میگفت نه من چی میگم اخه شوهرمه فلانه بزنه به کار میشه 

دقیقا از روزی ک این پولو داده به بابام خون مارو کرده تو شیشه میگه میذاری تو بورس پول منو به باد میدی  فلان هعی منت میذاره( خودشم تهش میدونه ک براش سود داره ها ولی نمیدونم دلیل این کاراش چیه) 

امروز از صبح ک پاشده داد و بیداده ک نمیدونم کاغذ امضا کن خونه فلان جا برای من اگر پولمو مدادی 

هعی میگه چک سفید میخوام 

هعی میگه پشیمون شدم 

اعصابمو خورد کردهد

باید با این شخصیت چ کنیم

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامانت حق داره 

حق نداره بابا 

بهش گفتیم اگر میدی خونه رو متشنج نکنی 

حالا پولو داده جو رو هم متشنج کرده بک هفته است داد و بیداده صداش قطع نمیشه سر درد شدم از صداش

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
از اول اصلا نباید اسم پولشو بیارید مقصر شمایدد وقتی اخلاقشو نیدونید پول میگیرید

اولا ک ما اخلاقشو نمیدونستیم 

قبلا اینجوری نبود 

بعدشم خب احمقانه است یک و ششصد بدی به بانک ک چی بشه ارزشش هم میاد پایین  

نمیدونم دلیل این کاراش چیه

2738

حق داره بنده خدا ، کم پولی نیست، استرس داره

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
حق داره،وقتی دختر بزرگ هم داره یعنی از زندگی مشترکشان عمری گذشته و بابات رو میشناسه،کم پولی هم نبوده ...

امضا گرفته چک سفید گرفته 

بازم رو اعصابه ماست 

ایا بابات همه جا پشت مامانت بوده؟

ایا سعی کرده خوشبختش کنه؟

تا حالا تو کارش موفق بوده و شکست بدی نخورده باشه؟

ریسکی کرده که به ضررتون تموم بشه؟

وقتی مامانت چیزی از بابات خواسته بابات تلاش کرده که مامانتو به خواستش برسونه؟

در حجم و مقدار بالا واسه مامانت از خودگذشتگی کرده؟

اگه اینطور بوده مامانت نباید غر بزنه ولی اگه اینطور نبوده حق داره.

پر از خیال🙂‍↔️
امضا گرفته چک سفید گرفته  بازم رو اعصابه ماست

بازم حق داره،چک سفید مال قدیم بود الان که چک ها ثبت میشه واقعا ارزشی نداره اصلا مگه یه زن میتونه شوهرش رو بندازه زندان خودم چک مبلغ دار  داشتم از شوهرم سر همین قرض پول،آخرش هم چک رو پاره کردم برف شادی کردم ریختم رو سرش

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

چک به چه درد میخوره

ینی اگه اون پول خدایی نکرده به فنا بره مامانت با اون چک مگه میخواد چیکار کنه

باباتو بندازه زندان😑

پولی که انقدرم زیاد هست باید قبلش یه تضمین بهتر میگرفت حالا که خیلی حساسه

رویایی دارم...که غیرممکن نیست...
ایا بابات همه جا پشت مامانت بوده؟ ایا سعی کرده خوشبختش کنه؟ تا حالا تو کارش موفق بوده و شکست بدی ن ...

من ک خو از زندگی مشترکشون خبر ندارم ولی تا جایی ک میدونم بابام بی گدار به اب نمیزنه  

حتی خود مامانمم هرچی ک داره یک جنبه اش میخوره به بابام 

به عنوان مثال  وقتی میخواست ماشین بخره حدود ۲۸۰ تومن کم داشت بابام براش ریخت و کلا اینجوریه 

ولی رو هعصابه

2706