2737
2734
آیا کسی تازگیها در بیمارستان عرفان زایمان کرده ؟هزینه بیمارستان چقدر شده لطفا دقیق بگید چون دکتر من گفته 5/2 میلیون میشه اما به هر کی میگم میگه خیلی بیشتر میشه.البته دکتر من خانم عزیزی نژاده و گفته جز حزینه بیمارستان 350 تومن بابت سزارین و 250 تومن بابت طبیعی تو مطب می گیره.
سلام به همه مامانا یا اونایکه میخوان مامان بشن.من میخواستم در بیمارستان عرفان زایمان کنم ولی شناختی از هیچکدوم از دکترا ندارم.اگه میتونین دکتر خوب اونجارو بهم معرفی کنین .اگر کسی هم از هزینش خبر داره بهم بگه مرسی
http://www.erfanhospital.org/tabid/285/language/fa-IR/Default.aspx
سلام خاطره جان
این ادرس نام های پزشکان بیمارستان عرفان که شامل 20 متخصص زنان و زایمان می شه . و من دکتر نفیسه کاشانی رو بهت معرفی میکنم که رییس بخش زنان و زایمان بیمارستان بقیه ا... هم هست و من تعریفشو خیلی شنیدم ... البته خودم به دلیل دوری راه پیش دکتر طلاچیان می رم که اونم تو بیمارستان عرفان هست .
مطب دکتر کاشانی تو جمالزاده تو انقلاب .
طلاچیان تو صادقیه . ایت ا... کاشانی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطب دکتر نفیسه کاشانی زاده توی خیابون فلسطین هست . من تحت نظر ایشونم واقعا دکتر با ایمان و با انصافیه . و به جز هزینه بیمارستان دستمزد جداگونه دریافت نمیکنه حتی بعنوان هدیه.
2742
2738