2737
2739
عنوان

از شیر گرفتن کودک

786 بازدید | 24 پست
سلام من می خوام بچم رو که الان 22 ماهشه از شیر بگیرم ولی هر کاری می کنم بدون شیر خوردن نمی خوابه نمی دونم باید چه کار کنم لطفا کمک کنید.
ممنون می شم
همه بچه ها وقتی میخوای از شیر بگیریشون مشکل دارن و نمیخوابن
باید سریع بگیری و بهش ندی
اینجوری دو تا 5 روز سختیش بیشتر نیست
باید این سختی رو هم خودت و هم نی نی تحمل کنید
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای دخترم شیر دنت که نی داره خریدم ازش خوششش اومد. شب هم مجبور شدیم 2-3 شب شوشو با ماشین ببره بخابوندش.
البته دختر من 14 ماهش بود.
برای بچه بزرگتر باید دلیل منطقی تر بیاری. تجربه دوستانم.( یکی الکل زده بود بچه تا میاد بخوره از بو و تلخی دور میشه. و مامانش میگه شیرم تموم شد-یکی بتدین زده. گفته زخم شده. یکی با بستنی چوبی توجهش رو جلب کرده یعنی هر وقت شیر میخاسته بهش پیشنهاد بستنی میداده. بچه ها هم که عاشق بستنی هستن
 BabyFruit Ticker
2728
راه ببرش
بزارش تو ماشین
هر کاری باید بکنی البته بچه خسته بشه خودش میخوابه
من خودم هر دو رو شیشه ای کردم و با شیشه شیر بهشون شیر دادم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
پسر من خیلی ساده بود البته 14 ماهش بیشتر نبود بهش گفتم می می مامان مریض هستش
ولی دخترم 15 ماه بود که گرفتم یک تکه پارچه پوست با موهای بلند به سر سینم چسبودم
دیگه گفت مو داره بد شده
سلام عزیزم من چندماهه پسرموازشیرگرفتم اینقد وابسته ی شیربود وحتما بشیرخوردن خابش میبرد خداییش اذیت شدم خیلی آخه عادتش نداده بودم روی پام بخابونمش یاشکلی دیگه.
خداگرزحکمت ببندد دری زرحمت گشایددر دیگری
2740
اخه پسر منم ۱۴ ماهشه بخوابونم بازم بیدار میشه تا صبح شش هفت بار بیدار میشه اون وقت چیکار کنم؟
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
خوب حواسشو پرت کن. ببرش بیرون یا یه چیزی بده دستش.
بچه ها سوال منو جواب ندادین؟
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
2706