2733
2734
سلام دوستای عزیزم

ایده تهیه جدولی که توش هر کس لوازم آرایشی و بهداشتی خوبی رو که استفاده کرده معرفی کنه اولین بار تو تاپیک " چگونه خوشتیپ و شیک باشیم" که ادمینش پرنسس جون هست به ذهنم رسید. چون اونجا مارک های زیادی معرفی میشد و بحث های بسیار مفیدی انجام میشد که به خاطر پر طرفدار بودن و شلوغ بودن این تاپیک بعضا امکان پیدا کردن دوباره مطالب سخت و زمان بر بود.

لطفا اگر میخواید توی این کار شرکت کنید به آدرس زیر ایمیل بزنید تا جدول براتون فرستاده بشه و جدول پر شده رو برگردونید. حتما حتما به این نکته توجه کنید که لازم نیست همه سطر ها پر بشه...قطعا هر کسی فقط از یکی یا چند تا از لوازم آرایشی یا بهداشتی اش راضیه .پس فقط دنبال اونا توی جدول بگردید و عدد 1 رو توی خونه مربوطه علامت بزنید.

بعد از اینکه تعداد جدول هایی که رسیده به حد قابل قبولی رسید جدول نهایی که نتیجه رای گیری از همه شرکت کننده ها هست براتون ارسال میشه و ایده های خوبی برای خرید یا معرفی لوازم آرایش یا رنگ مو و .... بهتون میده. ضمنا جدول نهایی فقط برای اونایی که جدول پر شده رو فرستادن (حتی اگه فقط یک آیتم به ذهنشون رسیده باشه و نوشته باشن) ارسال میشه و نه برای کسانی که صرفا ایمیل درخواست جدول خام رو زدن.
ایمیل: farvardin9999@yahoo.com

با تشکر از شیما جون و هدی جون که تو تکمیل لیست مارک ها بهم کمک کردن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوستای عزیز

موقع ارسال جدول آدرس ایمیل هاتون در قسمت BCC وارد میشه تا محفوظ بمونه.

ضمنا بعضی ها ایمیل زدن ولی اسم نینی سایتی خودشونو نگفتن. من موقع تهیه جدول نهایی کنار هر آیتمی مینویسم که کیا بهش رای دادن تا اگه کسی خواست در مورد اون محصول پرس و جو کنه بدونه که از کی باید سوال کنه. اگه اسم نینی سایتی تونو ننوشتین هم موردی نداره ولی اگه بنویسین بقیه میتونن ازتون راهنمایی بخوان در مورد رنج قیمت شماره یا هر چیز دیگه ای.
تا الان همه اونایی که بهم ایمیل زدن باید جدول رو گرفته باشن...اگه نگرفتین توی همین تاپیک بهم خبر بدین تا دوباره براتون بفرستم. اگه نظر و پیشنهاد خاصی هم دارین بهم بگین..ممنون

پرنسس جون خوشحالم که خوشت اومده...ممنون از لطفت
2738
بچه ها ممنون از همتون

ایمیل های زیادی برام اومده که این نشون دهنده حساسیت شما روی کیفیت لوازم آرایشی و بهداشتی تونه...منتظر ایمیل بقیه دوستای علاقه مند هستم. موفق باشید
2706